Dx90luberda

Mccormick mc 115 co to za cewka ?

Polecane posty

logan3512    140

Od przedniego napędu a druga od blokady teraz pewnie jeżdzi ci ciągnik z zaliczonym przednim napędem i musisz wymienić cewkę bo się spaliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dx90luberda    0

Sprawdzałem naped jest włączony cały czas a to normalne że ja spaliło czy coś jest nie tak instalacją nie ruszona kable całe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
logan3512    140

Ta cewka najwięcej pracuje w tym ciagniku z cewek bo gdy ona działa napęd jest rozłoczony . U mnie też jakiś czas po kupnie tak samo było to ojciec mówił że ciągnik został mocno wymyty myjka i woda się mogła dostać ale niewiem czy to prawda.https://agristar.pl/ciagniki/czesci-same/elektryka/elektrozawory/10754-cewka-zaworu-rewersu-przod-tyl-magnum-maxxum.html chyba taka cewkę musisz kupić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Remarian
      Witam
      Poszukuję schematu elektrycznego klimatyzacji do McCORMICK G Max135. Traktor był rozpoławiany, po złożeniu wszystkiego i nabiciu klimatyzacji niestety klima już nie wystartowała. Pobieżna diagnoza wskazuje na problem z elektryką.
    • Przez Szwagier99
      Witam posiadam Mccormick mtx 135 , 2009r po włączeniu rewersu do tyłu podnośnik podnosi ramiona. Jak to wyłączyć?
    • Przez Michalmtx
      Blad E 4 3
    • Przez kamilb1996
      Witam, otóż nie dawno nabyłem mccormicka cx105. Problem jest w ciągniku następujący jazda do przodu bez zarzutu (czasami ostro szarpnie przy puszczaniu sprzęgła) natomiast do tyłu brak reakcji. Kontrolka Neutral nie zawsze świeci (choć dźwignia jest w pozycji N) jazda przód kontrolka nie działa (traktor ciągnie) natomiast po wrzuceniu Rewersu kontrolka się zapali lecz żadnej reakcji. Zauważyłem jeszcze że po zostawieniu w pozycji N dźwigni ciągnik minimalnie toczy się do przodu. Ktoś spotkał się z podobnym problemem i jest mi stanie pomóc? Z góry dziękuję i pozdrawiam 
    • Przez ketlin23
      Witam będę budował podnośnik na tuz do mccormicka i zastanawiam się ile kg zrobić ile ma ważyć ciągnik pracuje z pługiem kverneland eg 85 4 skibowym z gruberem 3m pom Brodnica i mam zamiar dokupić do niego aktywny siewnik nadbudowany 3m jeszcze nie wiem jaki dokładnie marki
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj