Jarecki21

New Holland CSX 7000-Informacje

Polecane posty

Jarecki21    35

Poszukuję informacji na temat kombajnów serii CSX 7000. Szczególnie interesuje mnie model 7060, ale będę wdzęczny za wszelkie informacje o tej serii. Interesuje mnie wydajność (jaki warto wybrać przodek, jak sobie poradzi/radzi ze składaną przystawaką do kukurydzy 6-cio rzędową), komfort pracy, no i cena. Byłoby super, gdyby ktoś przyrównał go do TC56 Hydro Plus. Czy model 7060 byłby odpowiedni na areał 300ha, czy też na tyle pola bardziej racjonalny byłby wybór TC5080?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3864

sasiad ma coś koło tego arealu i ma CX8040 i tylko od czasu do czasu lata na usługi, moze wiec musisz pomyslec o wiekszym bracie?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrzyk21    32

To raczej TC wybij Sobie z głowy,lekko za mały. Ale wydaje mi się,że CSX 7060 lub coś z CX był by dobry. W sumie u Nas w okolicy na ponad 300 ha koleś w tym roku obrabia tylko TC56 Hydro Plus...Ale to szkoda maszyny.Więc CSX 7060 nie miał by problemu.

 

Tu masz coś o CSX 7060,no ale jak uważasz,że 7060 jest przy mały to może 7070 będzie bardziej dla Ciebie odpowiedni.

 

http://agriculture.newholland.com/poland/pl/Products/Combine/CSX7000/Pages/CSX7O7O_modelversion.aspx

 

http://agriculture.newholland.com/poland/pl/Products/Combine/CSX7000/Pages/CSX7O6O_modelversion.aspx

 

Jak ja bym był na Twoim miejscu to raczej bym się zastanowił na 7060. Pozdroo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

Jak ja bym był na Twoim miejscu to raczej bym się zastanowił na 7060. Pozdroo.

bo??

lepiej jak kombajn ma mniejsza wydajnosc, gdy zbiera sie ziarno gorszej jakosci i opoznia terminy siewow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ceny to musisz do dilera jechać i pytać sie :) na 300 ha spokojnie :) my mamy CSX7040 i w tym sezonie zrobił 500 ha :) jak narazie jesteśmy zadowoleni z niego :) z tego co teraz wiem bo nawet go ulepszyli o parę rzeczy :) taki 7060 powinien mieć heder 6m :) a i z przystawką do qq 6 rzędó da rade :) jeżeli chcesz wiedziec cos więcej to napisz na PW lub GG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarus1614    0

mam csx7070 a za miedzą kuzyn csx7050 porazka gubi więcej niż zbiera

 

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CONDOR    10

jak nie umie ustawić kombajnu, to musi ponosić pewnego rodzaju konsekwencje


JOHN DEERE
JOHN DEERE
only JOHN DEERE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3864

to nie kombajn gubi ale nie wprawiony kombajnista, tak samo jak nie aparat robi zdjęcia ale fotograf


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stanlley    0

ja w zeszłym roku kupiłem 7070 i jestem z niego bardzo zadowolony, jak sie dobrze go ustawi to nic nie gubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3864

zamówiłeś teraz i za 2 tygodnie ma przyjsc czy zamówiony był już dawno a przyjazd planowany jest za 2 tyg?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ja w zeszłym roku kupiłem 7070 i jestem z niego bardzo zadowolony, jak sie dobrze go ustawi to nic nie gubi

 

Tak to się każdy kombajn da ustawić. biggrin.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szy1993    6

słuchajcie w csx ważne jest żeby odpowiednio dopasować ustawienie sworznia do rozmiaru kół. np mam csx 7040 z przodu koła 800/65 r32 a z tyłu 16/70x20 sworzeń musi być na dole. pierwszy sezon był żle i były pewne problemy z ustawieniami (straty na sitach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walet    0

zamawiałem początek kwietnia, miał byc na koniec maja, potem na połowe czerwca, potem koniec czerwca, później pierwszy tydzień lipca. Dzisiaj dowiedziałem się że może jutro go w Belgii na lawetę załadują.... Może do żniw dojedzie.

Niby że za dużo pierdół domówiłem do niego dziwnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walet    0

wszystko praktycznie. łącznie z kamerami, wilgotnościomierzem, waga, rozrzutnik plew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demzor    0

jeśli chodzi o CSX to mają troche za mała powierzchnię sit do ich przerobu, na ten areał polecał bym bardziej kompajny z seri CX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podlach93    6

Witam, jak by jakiś posiadacz serii csx potrzebował cepy na klepisko ( doposażenie ) to mam cały zestaw nowy mi nie potrzebny do niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez morwsin
      Cześć, szukam pomocy bo od paru dni wyskakuja mi te błędy 3293 i 3176. Wymieniałem filtry paliwa. Jutro zajrzę jeszcze do zbiornika czy czasem smok się nie zatkał, dodatkowo wyczyszczę odstojnik ale jak widzę jest czysty. Ciagnik ma 760 mtg. Co jeszcze mogę sprawdzić?. Dodam że serwis był podłączał go pod komputer było parę błędów ale potem zrobił test, disgnostyke i było wszystko ok. Błędy wyskakują ja ciągnik np jedzie pod górkę i chce szybko dodać mu gazu tak jak by nie dostawał paliwa. Proszę o porady dzięki. 
    • Przez Farmerinio00
      Witam mam problem z kombajnem zbożowym new holland tx30 kombajn kupiony z Francji był przezbrojony całkowicie na kukurydzę został przezbrojony do cięcia zboża . Ale po całkowitym przezbrojeniu i próbie cięcia zboża kombajn nie pobiera zboża i wszystko wałkuje się na motowidle a jak już pobieże to się odrazu za podajnikiem pochyłym zapycha proszę o jakieś rozwiązania problemu 
    • Przez morwsin
      Cześć, szukam pomocy bo od paru dni wyskakuja mi te błędy 3293 i 3176. Wymieniałem filtry paliwa. Jutro zajrzę jeszcze do zbiornika czy czasem smok się nie zatkał, dodatkowo wyczyszczę odstojnik ale jak widzę jest czysty. Ciagnik ma 760 mtg. Co jeszcze mogę sprawdzić?. Dodam że serwis był podłączał go pod komputer było parę błędów ale potem zrobił test, disgnostyke i było wszystko ok. Błędy wyskakują ja ciągnik np jedzie pod górkę i chce szybko dodać mu gazu tak jak by nie dostawał paliwa. Proszę o porady dzięki. 
    • Przez Windziu
      Cześć!
      Mam problem z NH TX68. Kombajn na wbitym biegu a na joysticku ustawionym na N pełznie powoli do przodu. Potencjometr wymieniony, wyregulowany że na N swiecą trzy diody (żółta, zielona i czerwona) czyli elektrycznie powinno być OK. Czy dobrze myślę, że trzeba byłoby wyregulować zerową pozycję na hydrostacie (pompie, silniku czy skrzyni-nie moge dojść gdzie może być regulacja)? Ktoś przerabiał temat?
      Czy ktoś poratowałby instrukcją serwisową do w/w TX'a? 
    • Przez ENDURAK91
      Czym się różni wersja Elevation od zwykłego CX6080?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj