Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mesomorph    0

Witam. Mam nadzieje ze ktoś mi pomoże. W moim MF 3630 od kilku dni dzieje sie cos dziwnego z przednim napedem:

1) raz sie wlacza a raz nie

2) po wlaczeniu przedniego napedu, naped ciagnie do momentu gdy dostanie opór i zaczyna drgac

3) przedni naped potrafi sam sie wlaczyc

z gory dzieki za pomoc, pomozcie co mam zrobic

mariusz(ZDUN)    165

nie masz problemów z komputerem sprawdz złączkę tą z przodu zdarza sie że zawleczka wypadnie i bedzie się zsuwała i nasuwał a i w jakich okolicznościach sam się włącza bąć wyłacza sprecyzuj swoją wypowiedz drezenie to to że raz ciągnie jedno koło raz drógie i buja mostem na boki czy jak

mesomorph    0

W czasie pracy na polu potrafi zaswiecic sie kontrolka od przedniego napedu, czasem gdy nacisne wlacznik nawet nic sie nie zaswieca, a gdy sie uruchomi naped, chociaz i tak nie caignie to tylko drga, ale jak dostanie troche ciezej to sie rozlacza. Wczoraj byl u mnie serwisant, i kazal rozebrac ta mala skrzynie w ktorej znajduje sie sprzeglo od napedu, okazalo sie ze na wszystkich tarczkach, sa zerwane zabespieczenia.. :)

Wiadomość z agroFakt.pl

mariusz(ZDUN)    165

aa aaa to też sie często zdarza wyłamują się te wypusty i tak masz fart bo czasem między zęby kawałek wpada i dopiero wtedy robi mały raban w skrzyni to jest ich wada fabryczna

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się