Raczo

Wał przegubowo-teleskopowy

Polecane posty

Raczo    20

Witam! Czy ktoś z was wie jaki moment obrotowy powinien wytrzymać przekaźnik pracujący z Fortschrittem T088? Pozdrawiam!


Park: NH T6.155, NH TL100, Zetor Proxima 8441 + TL 220SL, Zetor 7211, Ursus 3512, Ursus C-330, Manitou MLT 633, Bizon Z056 Super, Bizon Z058 Rekord...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szyszko    1

odświeżam temat. Wie ktoś jaką moc (Nm) musi mieć wałek do T-088 ? Pilnie potrzebuję informacij i najlepiej jakieś linki do wałków :)


Kupię prasę John Deere 550, siatka sznurek, szeroki podbierak. Kontakt na pw. Cena do 22tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PALAX    32

Poniżej link do sprzedawcy Bondioli & Pavesi . Kupowałem u nich trzy wałki i jestem zadowolony z nich, kożystny stosunek ceny do jakości. Ponadto możesz kupić u nich krzyżaki do wszelkiego rodzaju wałków dostępnych na rynku.

http://www.rolgaw.pl/index.php


Z góry przepraszam za błędy ortograficzne i literowe. Nigdy nie bylem w tym mistrzem. Jeśli pomogłem - Wciśnij zieloną strzałkę widoczną na moim poście po prawej stronie.

POZDRAWIAM PALAX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No to ja znalazłem inne wartości

http://www.intercast...y-rolnicze.html

czyli 400 Nm

 

Co więcej, w czasie przeglądania tej Twojej instrukcji w formacie PDF na stronie 39 jest informacja o ustawieniu sprzęgła przeciążeniowego w nim czyli 140Nm + jeszcze resztkowy moment obrotowy 60Nm, co daje razem 200Nm.

Edytowano przez KRISTOFORn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strd    4

wiem Tyle co i Ty. Pewnie to akurat jest wał dostarczany przez tamtego dilera ;)

 

Biorąc pod uwagę zapotrzebowanie adaptera na moc -35KM (te dane akurat się zgadzają) co daje jakieś 26kW przy obrotch 540 /min to moment wyjdzie 9550*26/540=459,8....Nm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pupek
      Jest ktoś w posiadaniu katalogu części do rozrzutnika Welger Ls300?
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj