Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
michalosik

Wymiana oleju w hydro

Polecane posty

michalosik    0

Koledzy czy ktoś z Was wie w jaki sposób wymienić olej w napędzie hydro? Czy ktoś z Was już to robił? W instrukcji obsługi nic nie można znaleźć na ten temat. Sama wymiana filtra i oleju zawartego w zbiorniku nad nim nie stanowi problemu, ale co z resztą? Jak wymienić pozostałą ilość oleju?

bartas19    0

kolego mam dokładnie taki sam problem że też za bardzo nie wiem jak wymienic ten olej. a jaki olej w ogóle chcesz wlewać do hydrostatu???

Grześ    3

Musicie spuścić olej z chłodnicy, olej z silnika od dołu jest spust, ze zbiornika. Ja jeszcze podniosłem pompę i pokręciłem kołem. Jak zalałem nowym olejem też ręczni pokręciłem kołem. Ja zalewałem ATF II niby dobry zamiennik. Pewnie z Fuchsa byłby lepszy.

Wiadomość z agroFakt.pl

michalosik    0

Chyba lepiej odżałować i kupić oryginał. Grzesiu na ten sposób sam wpadłeś, czy tak faktycznie wygląda wymiana przez serwisantów? Wole być ostrożny bo jak wiadomo awarie tych podzespołów nie należą do najtańszych. Co z filtrem? Koniecznie musi być magnetyczny? Dzięki za pomoc

Grześ    3

Sam tak zrobiłem. Serwis nic innego nie wymyśli a sporo zaoszczędzisz. Dlaczego to są miejsca z których nie odleci olej i musisz go spóścić.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować