Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Ursusc385

[Połączone] Przyczepa samozbierajaca

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ursusc385    514

posiada z was ktos przyczepe samozbierajaca jak tak to jakiej firmy i jaka ładownosc ma? Ja posiadam przyczepe samozbierajaca HAGEDORN ładownos 6t z wałem

Jestem na kupnie przyczepy samozbierającej do sianokiszonki. Na oku mam jugosłowiańską przyczepe SIP PRP3 bedzie pracowała jak narazie z C-360 na 3 hektarach urzytków zielonych. Co sadzicie o tym rozwiązaniu, jeśli macie inne pomysły prosze pisać.

Wiadomość z agroFakt.pl

MarcinPykuS    62

A nie myślałeś o kupnie orkana...?taniej by Cię wyszedł i moim zdaniem jest lepszy...przydał by ci się bo jak wozisz trawę krową to byś sobie przyczepę zabrał i za jednym przejazdem skosiłbyś trawę a tak gdy będziesz miał przyczepę to musisz skosić rotacyjną, zgrabić i dopiero jechać...a tak samo jak będziesz robił siano kiszonkę to byś mógł orkanem zbierać z rządków i na pryzmę wozić podobnie jak robisz przy kukurydzy...

pioter    44

do orkana potrzeba sporo więcej moc. w sianokiszonce C360 ma co robić a to tego trzeba przynajmniej jeszcze jeden ciągnik do odwozu (kierowca) + dwie przyczepy

MarcinPykuS    62

Ale czemu sporo więcej mocy...?ja orkan ciągam c - 330 i idzie dobrze...a poza tym orkan kupi taniej i może kosić trawę krową nie musi z nią nic robić tylko jedzie i kosi...a przy maszynie samo zbierającej musi to najpierw skosić potem zgrabić i dopiero może po to jechać a przy siano kiszonce jest taka sama praca jak przy kukurydzy...więc wie co jak idzie...ale to jest jego wybór...ja gdybym miał wybierać to bym tak na razie zrobił...a w przyszłości się zobaczy...

MarcinPykuS    62

Wiem...ja mówię ze od razu będzie kosił krową...tak jak teraz musi wozić na przyczepie to tak sobie ukosi....nie musi ładować tylko jechać...a to w dzisiejszych czasach jest podstawą żeby zrobić a się zbytnio nie napracować...a co to siano kiszonki to może orkanem brać z rządków...jak skosi rotacyjną i zgrabi zgrabiarką...

Vektor    8

Posiadałem KRONE TURBO 5000, ładowność 8 ton (pełna hydraulika) dobry sprzet ale sprzedałem bo nastawiłem się na bele teraz kronówka śmiga w sąsiedniej wsi - nawet łanie się prezentuje :)

Bartek7    0

zależy z jakim pełnym czy palcowym, u mnie mtz 82 z przyczepą sprint 330s(8t) chodzi sobie spokojnie (rotor palcowy), a z tego co mi wiadomo pełny rotor ma większe zapotrzebowanie na moc.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować