Ziel

Claas mercator 70 fartuch klepiska

Polecane posty

Ziel    72
Napisano (edytowany)

Witam, jaki wymiar powinien mieć fartuch klepiska? Mój jest dziurawy ale wydaje sie za długi tj. 360mm. Przeglądałem internet i nie moge znaleźć fartucha o wymiarach 1240mm x 360mm lub większego.

Mam jeszcze pytanko. Jakie rozmiary opon przód i tył były montowane w mercatorach?

Czy może mi ktoś zmierzyć jak wysoko zawieszony jest tył kombajnu?  Najlepiej od posadzki do rury w poprzek kombajnu do której przykręcona jest tylna oś. Miałem prostowaną oś po cofnięciu w studzienkę i wydaje mi sie że tył jest za nisko. Niżej załączam zdjęcie z ww. rurą 

IMG_20220625_175820.jpg

IMG_20220625_184256.jpg

Edytowano przez Ziel

ma123    18

Na zdjeciu masz opony jakie były montowane natomiast z tą osłoną to takiej gotowej wyciętej pewnie nie dostaniesz bo w sklepie sprzedają to na metry 

20220625_191915.jpg

Ziel    72

Ok dzięki.

Jeszcze mam pytanko odnośnie grzebienia za klepiskiem którego u mnie w ogóle nie było a zamiast tego tylko blacha zakończona 4 gumami (na zdjęciu powyżej grzebienia) Czy ten grzebień musi być? 

post-136365-0-15833300-1404462686.jpg

Wiadomość z agroFakt.pl

wyrebski1    82

Tak, ten fartuch ma takie wymiary jak podałeś. A kolego podaj mi moze wymiar fartucha odrzutnika słomy, bo z kolei ja mam go wytartego. Na pewno ma 1240 mm, ale wysokość?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez stasek2
      silnik w moim clasie (perkins 6 cylindrowy-mercator 60) na pełnych obrotach cały czas dymi na czarno tak jakby szczelał tym dymem tak pyrkał na czarno, od połowy obrotów do pełnych. Na wolnych niema wcale dymu, nie bierze oleju , pali na dotyk. Kupiłem go 8 lat temu z niemiec i tak było od początku. 3 lata temu robiłem silnik nowe cylindry tłoki pierścienie, głowica podcierane zawory(szczelne nie wypalone), pompę i wtryski robiłem już u trzech fachofców i każdy mówi że jest ok.

pomóżcie co to za przyczyna
    • Przez Sarcogyps
      Witam, jestem w trakcie remontu skrzyni biegów claas consul po 72r.
      Mam problem bo zlałem ze skrzyni ok 10l oleju, lecz nie nadaje sięon już do użytku (opiłki metalowe).
      Czy ktoś wie ile tam powinno być oleju i jaki?
    • Przez gruby94
      witam urywa mi szpilki na wariatorze który jest na wale głównym, który ciągnie młocarnie. co może być przyczyną ?
      Claas protector
    • Przez Piotr1711
      Witam,
      posiadam Claas DOminator 88s od dwóch sezonów, przy czym pierwszy sezon objeździłem bez problemu natomiast teraz mam pewien problem. Podczas kombajnowania, nagle zapala się kontrolka jak na zdjęciu po czym kombajn samoczynnie gaśnie na środku pola. Gdzie szukać przyczyny?

• Przez Nicik83
      Witam, kupię kabinę do claas mercatora 60.Proszę o info i zdjęcia w komentarzach.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj