pawel123a7

Obroty w kombajnie New Holland tc5050

Polecane posty

pawel123a7    0

Witam, jakie powinien mieć obroty silnik w kombajnie New Holland TC 5050, napęd hydrostat. Kombajn ma po odpaleniu 1300 obrotów, czy tak ma być? 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez no1NEWHOLLANDno1
      Czesc
      Czy macie jakie kolwiek problemy ze swoimi maszynkami?
      Moim najwiekszym problemem jest dealer ;/ AGROS-Wrońscy..
      3tyg mi przywoza przewod do hamulcow,mimo ze 2razy byli i zly przywiezli..naprawde szlak mnie trafia..
    • Przez Sasiorek
      Witam
      Wyskoczył mi błąd "2061" i ikona słoneczko traktor jeździ. Pacjent NH TL100a . Jaka może być przyczyna??
      Pozdrawiam 

• Przez andkus
      Witam serdecznie , Po odpaleniu w NH TL100 A  zapala się kontrolka pomarańczowa z wykrzykiem i trybik z kodem2054. Ogólnie pojawił się problem z rewersem. Nie chce jechać do tyłu. Po włączeniu rewersu na zimny ciągniku traktor potrafi zgasnąć. Po zagrzaniu słyszalny opór ale nie gaśnie. Miał ktoś  może taki przypadek i  coś podpowie. Z góry dzięki
    • Przez marj01234
      witam mam problem z new holland ts 100,2001rok. brak mocy pod górkę nawet jak jadę samym ciągnikiem. poprostu traci moc i trzeba redukować do 6. nie kopci może ktoś miał taki przypadek??? co należy sprawdzić??? dodam ze dopiero go mam 3miesiące i narazie nie mogłem go sprawdzić oprócz pracy z turem i łyżką 2metry, było wszystko ok
    • Przez Tomek490
      witam
      mam problem z NH ts135a nie włącza się przedni napęd, po odpaleniu silnika gaśnie kontrolka od napędu i nie mozna go włączyć, przy naciśnięciu pedału hamulca tez się nie włącza, moze ktoś podpowie co to moze być za przyczyna
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj