Mati121

Ranault 85.14s zapali, I gasnie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Mati121    0

Witam mam problem z Renault 85.14s 

Odpala pochodzi chwilke, I gaśnie.

Paliwo dochodzi, pompa odpowietrzona 

Wiadomość z agroFakt.pl

Mati121    0

Po odpaleniu wejdzie w obroty, zgasnie, i pozniej chodz by chcial zaraz to nie odpali.

Dopiero po dluzszym czasie odpali i taka sama sytuacja 

3 minuty temu, marcin19071980 napisał:

Miałem coś takiego w John Deere winna była pompka zasilająca

Tutaj jest ręczna, tak że nie wydaje mi się żeby tak sama od Siebie się popsuła 

akmaly    541

Na początek sprawdź odpowietrznik zbiornika ten w korku. Możesz spróbować odpalić na odkręconym korku 

marcin19071980    793
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, Mati121 napisał:

Po odpaleniu wejdzie w obroty, zgasnie, i pozniej chodz by chcial zaraz to nie odpali.

Dopiero po dluzszym czasie odpali i taka sama sytuacja 

Tutaj jest ręczna, tak że nie wydaje mi się żeby tak sama od Siebie się popsuła 

Co jest ręczne,jedziesz i paliwo pompujesz? Wystarczy że zaworki w pompce się będą zawieszały albo nie domykały i będzie taki efekt.Uzytkujesz staroć jak większość z nas i takie rzeczy mają prawo się dziać wieczne nic nie jest.

Edytowano przez marcin19071980

Mati121    0
2 godziny temu, marcin19071980 napisał:

Co jest ręczne,jedziesz i paliwo pompujesz? Wystarczy że zaworki w pompce się będą zawieszały albo nie domykały i będzie taki efekt.Uzytkujesz staroć jak większość z nas i takie rzeczy mają prawo się dziać wieczne nic nie jest.

Przepraszam, źle to napisałem.

Wyszło że była to pompka paliwa 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez radek997
      Witam mam problem a mianowicie Renault 90 34 straciło ciśnienie oleju. Na maks obrotach jest 1. Jakieś 150godzin temu robione były pierścienie i głowice a teraz zaświeciła sie kontrolka. Ktoś coś podpowie gdzie szukać i jak ewentualnie sprawdzić pompę. Silnik chodzi równo nic się nie tłucze. Coś gdzieś czytałem ze jest jeszcze gdzieś jakiś zawór może to i on. Panewki chciałbym wykluczyć 😅 jak było to robione panewki korbowodowe wyglądały na dobre 
    • Przez RAFALW
      Witam ....wie ktoś od czego ten czujnik w kolektorze wydechowym bo w katalogu nie ma tego a właśnie się uwalił , pozdrawiam 

• Przez rafal
      Czesc,
      zwracam się do Was z pomocą, mianowicie mam problem z wyłączeniem przedniego napędu.
      przystawka została uszczelniona odpowiednio, instalacja jest raczej ok bo prądy są wszędzie, włącznik jest nowy, elektrozawór jest nowy, pompa hydrauliczna jest nowa.
      gdy traktor jest uruchomiony na rurkach od smarowania hamulcy slychac dziwne syczenie jak by cos blokowalo przepływ oleju, gdy wciskam przycisk na chwilke przestaje syczec i po chwili znowu zaczyna i tak za kazdym razem.
      juz nie mam pomysłu gdzie szukac przyczyny. gdzie powinno sie mierzyc cisnienie na przystawce? z tyłu jej jak jest zasilanie?
      dodam jeszcze, ze jak zaloze stary elektrozawór (jest uszkodzony bo sie przycina) jak tłoczek jest zaciety w srodku to napęd nie działa.
    • Przez ziutek92
      Witam panowie zacząłem rozbiórkę swojej areski i zatrzymałem się w tym miejscu i nie wiem co zrobić proszę o pomoc z góry dziękuje 

• Przez Radek0979
      Witam, Mam Renault 110-54 z rewersem elektrohydraulicznym. 3 pompy. Rok 1998.  U mnie napęd działa cały czas - nie można go wyłączyć. Czy ktoś może mi powiedzieć w którym miejscu znajduje się elektrozawór od włączania napędu? Słynny tłoczek w dzielniku chodzi lekko, a mimo to na przystawkę nie podaje ciśnienia oleju. To chyba coś z elektrozaworem tylko który to jest - gdzie go szukać, jest ich sporo na wierzchu skrzyni - czy to któryś z tych?? Z góry dziękuję za pomoc.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj