Polecane posty

Witam mam mały problem z ciągnikiem massey ferguson 3680. Mam sporo okładziny w skrzyni i nie działa mi wspomagania wogole ciśnienie nie chce wyjść z pompy a pompa sprawna zawór działa. Przed zajęciem się orbitrolem chcialem wypłukać skrzynie. I na deklu ciekawi mnie jedna rzecz bo z tego czegoś idzie waż z ciśnieniem do orbitrola i jeszcze jakis drugi dlatego chcialem to wyczyścić przy okazji lecz nie wiem jak to rozebrać. Zdjęcia załączam poniżej( to złote coś) Proszę o szybka pomoc z góry dziękuje.

61A9C0F0-03E8-401B-B789-0541028806DA.jpeg

wolf01    3
Napisano (edytowany)

Jest to element nr 10 pokazany na ilustracji jest on po prostu wkręcony  musisz tylko odkręcić rurkę . Polecam od razu zmienić oringi wewnątrz  .

image.png.ec0029bbbfd54c4c591936e662a08831.png

Edytowano przez wolf01
  • Thanks 1

1 godzinę temu, wolf01 napisał:

Jest to element nr 10 pokazany na ilustracji jest on po prostu wkręcony  musisz tylko odkręcić rurkę . Polecam od razu zmienić oringi wewnątrz  .

Wielkie dzięki za pomoc a wie ktoś może co jeszcze może być problemem wspomagania ?

Wiadomość z agroFakt.pl

Napisano (edytowany)

nie chce się to w ogóle odkręcić a nie chce na sile żeby nie urwać co robić ?

Edytowano przez Maseyferguson21

wolf01    3
1 godzinę temu, Maseyferguson21 napisał:

nie chce się to w ogóle odkręcić a nie chce na sile żeby nie urwać co robić ?

Pamiętam ze miałem tez z tym problem ale jakoś pomału udało mi się odkręcić. 

37 minut temu, wolf01 napisał:

Pamiętam ze miałem tez z tym problem ale jakoś pomału udało mi się odkręcić. 

A wiesz może co może być spowodowane tym ze mi nie działa wspomaganie? I czy może to być to ze z tego czegoś cieknie?

wolf01    3
22 godziny temu, Maseyferguson21 napisał:

Witam mam mały problem z ciągnikiem massey ferguson 3680. Mam sporo okładziny w skrzyni i nie działa mi wspomagania wogole ciśnienie nie chce wyjść z pompy a pompa sprawna zawór działa. Przed zajęciem się orbitrolem chcialem wypłukać skrzynie. I na deklu ciekawi mnie jedna rzecz bo z tego czegoś idzie waż z ciśnieniem do orbitrola i jeszcze jakis drugi dlatego chcialem to wyczyścić przy okazji lecz nie wiem jak to rozebrać. Zdjęcia załączam poniżej( to złote coś) Proszę o szybka pomoc z góry dziękuje.

61A9C0F0-03E8-401B-B789-0541028806DA.jpeg

image.png

• Thanks 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ziolek1996
      Czy ktoś z was posiada lub niedawno zakupił instrukcje z naprawami i obsługą MF3xxx? i czy są tam przydatne rzeczy?

taka jak w linku
      https://allegro.pl/oferta/instrukcja-napraw-massey-ferguson-3050-3070-3060-9937756038?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

• Przez Zbyszek76
      Mam dziwny problem.
      Od jakiegoś czasu zapala się  kontrolka niskiego ciśnienia,, ginie czasem wspomaganie,, jakby hamulec główny w zwolnicach trzymał lekko, grzeje się olej,, gorące półosie z tyłu (czy jak tam zwał).
      Dziś popracowałem i - przy częstym używaniu hamulca nożnego problem z grzaniem nie występuje - jednak mam problem ze wspomaganiem,, raz jest,, raz nie ma.. czasem do tego stopnia ginie że naprawdę trzeba się przyłożyć porządnie do kierownicy. zółw/ zając działa bez problemu,, ale wałek przekaźnika niestety nie.
      Gdzie zacząć szukać przyczyny., na co się szykować.

• Przez Lukecki
      Witam problem z MF 3075 podnosze plug i przy gornym polozeniu minimalnie opuszcza i wyrownuje do gory i tak w kółko az trzesie traktorem, co moze byc? Wyciagalem zaworek od opuszczania bo nie chcial opuścić co sie okazalo ze ramiona byly zapieczone, zlozylem tak jak bylo i dzieje sie tak jak napisałem.
    • Przez Lukecki
      Witam, wyjechalem na drogę i chcąc przejechać się zadne biegi nie chciały wejść, na każdym biegu musiałem się zatrzymac prawie do zera żeby weszlo, po wrzuceniu 4 i puszczeniu sprzegla traktor bardzo wolno się rozpędza, gaz w podlodze a on nie uzyskuje pełnej prędkości, zawrocilem i biegi juz wchodziły lepiej ale nadal slizgało, dzieje się tak na każdym polbiegu, co należy zrobić w takiej sytuacji?
    • Przez Rolnikv2
      Witam. Chciałbym się spytać dlaczego gdy jadę ciągnikiem po szosie to on ucieka w stronę rowu co może być przyczyną? Orbitrol? Siłownik skrętu? Z góry dzięki za odpowiedzi.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj