yacenty

Cena usług prasowania słomy

Polecane posty

morowa91    6

Ja w tym roku zestawem ursus C-4011 lub C-355 + K-442/1 brałem po 80 zł za godzine z sznurkiem klijenta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zloty1984    10
A co mi powiecie na to: koleś za sprasowanie słomy z pola ok 0.6ha wziął mi 180zł, nieweim czy to godzinę nawet robil..zestaw: z 224/1+ mf 255 wg. mnie to chyba ostro przesadził...i jeszcze wogule do tego powoli jeździ.. ;)

 

troche dużo,chocby nie wiem ile slomy bylo to max 50 min powinien prasowac,tj ok 120 zl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c355    0

U nas za bele podobno (nie wiem bo nie robie bel tylko kostki)to biorą 10zł(sprasowanie)+5zł(przywiezienie) ale na 100% nie wiem.Znam kolesia co prasuje w kostki za paliwo i piwo ale to tylko dla sasiada po znajomosci a tak to nie wiem ile bierze.A za ścięcie BIZONEM ZO56 w tamtym roku brał po 210zł za godzinę .


Polska wieś jest szansą na zdrową żywność dla całej Europy, jako wielki producent tego co najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimny90    1

Ja biore zwijającą 130 na godzine a kostką 120......ale jest nadzieja ze bedzie taniej bo ropa ostatnio leci na dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUCH1234    93

PODOWIEDZCIE MAM PRASE CLAS ROLAND 46 + MTZ 80 I MAM KLIJETA NA OK 10 HA DO PRASOWANIA SŁOMY ILE WZIASC OD BELKI ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

a u nas panowie jest tak ze jak slome zgrabisz na wal to zaden z prasa ci nie wjedzie nawet 150 za godzine. Nikt niechce tego balowac. a druga sprawa to taka ze jak w jednym roku gosc ci niezbalowal to w drugim juz nieprzyjedzie. to jest chore.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arassso    3

ja w tym roku pierwszy raz na usłudze prasą czyli tzreba klijeta poderwać 120* na 120 zbita mocno wołałem 7 zł u takich co prasowałem wszystko czyli wszystką słome jaką miał tak ok 15 ha u takich co szybko bo zaleje i kawałeczek 8 zł na nastepny rok zamieżam po złoytówce podskoczyć minimum. a no i sznurek był klijeta bo jak mój to kolejna zł w góre czyli 8 i 9 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

U nas na żniwa zapowiadało się tak drogo za prase rolującą krzyczeli nawet ze do 15zł będą brać ale gdy sezon ruszył największa cena była 10zł ogólnie wszyscy brali po 8zł tak więc nie opłacało się kostkować 50gr od sztuki lub 200zł/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arassso    3

Jak myślicie jakie ceny belowania będą w tym roku ??? paliwo niby tanieje jesli poleci bardziej w dół to jak z z cenami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciek7    2

Znając życie to na żniwa paliwo znów będzie miało swoją cene :angry:


my dream... JP :)
ostatnio w głowie tylko Moto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arassso    3

Niestety ale to może być prawda. Ale w najgorszym wypadku i tak 8 zł belka po zmiennokomorówce 120 na 120 to powinno byc minimum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

w moim regionie prasuje sie kostka wiec za kostke slomy bierzemy 0,60zl a siana 0,70zl ale cena sie zmienia bo sznurek drozeje a beli nikt nie chce wiec na uslugach sie nie robi


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciek7    2

A ja w tym roku brałem po 8 zł od sztuki (ich siatka). Inaczej nie jechałem, a w tym roku bede brał po 9.


my dream... JP :)
ostatnio w głowie tylko Moto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

to ja za belowanie niezle bralem 13 siano i sloma i 15 kiszonka i siatka i sznurek ich hehheh


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arassso    3

ja jak sznurek mój to przeliczeniu zebym wyszedł na swoje 1 zł do każdej belki doliczyć muszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdruj77    3

u nas albo od powierzchni (80 120 hektar) lub na godziny ale słyszałem że ktoś brał od snopka ile to nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciek7    2
to ja za belowanie niezle bralem 13 siano i sloma i 15 kiszonka i siatka i sznurek ich hehheh

Aż tyle? U nas przy tej cenie się krzywili hehe ;)


my dream... JP :)
ostatnio w głowie tylko Moto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez 19Kowal97
      Witam zastanawiam się nad kupnem prasy rolujące w budżecie do 15tys ,ilość balotow rocznie to około 200 , ciągało by je Volvo Bm650 wiec około 80km. Jak myślicie co można wyrwać w takim budżecie ?
       
    • Przez Bociek51
      Poszukuję prasy pasowej która pracowała by z ciągnikiem 105km zależy mi na dobrej wydajności i dobiciu bel.Cenowo chce się zamknąć do 60 tys co byście polecili? 
    • Przez cisek9403
      Panowie stoję przed zakupem prasy, dostałem korzystną ofertę kupna prasy walcowe stało-komorowej Kuhn FB 2130. Jednak jest bardzo mało opini o tych prasach. W galerii tez takiej nie znalazłem. Czy ktoś z was posiada taką prasę? Bardzo bym prosił o jakieś opinie ewentualnie kontakt posiadaczy.
    • Przez Balzak
      piszcie jaka folie uwazacie za najlepszą i dlaczego a i jeszcze ceny tych foli mozecie podać
    • Przez Zetor5340
      Witam.
      Często po intensywnym uzytkowaniu naszej prasy gromadzą się zabrudzenia, nie chodzi mi oczywiscie zabrudzenia te z zewnątrz, typu kurz czy smar ale o te w środku prasy,np u nas między ścianką prasy a wałkiem zazwyczaj zapycha się ta szczelina słomą,słoma od kręcących się wałków ubija się i później nie sposób jej z tamtąd wydobyć,może także się zapalić wiadomo jak się nagrzeje od tarcia.Wiem że prasy powinno się czyścić na bierząco ale jak belujemy to to już się tworzy w trakcie prasowania więc nie bedziemy przerywać belowania żeby usunąć zapychające się wałki,skoro prasa chodzi.No ale później oczywiście chcemy wyczyścić ale już się to tak ubija że nie sposób.Próbowaliśmy sprężonego powietrza,różnych chwytaków i tylko z grubsza sie udało a reszta siedzi. Czy konieczne będzie ściąganie wałków?
      Jakimi sposobami wy usuwacie nieczystości z pras?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj