zieloneckiii

new holland cx5080 problem poziomowanie hedera

Polecane posty

zieloneckiii    33
Panowie problem z poziomowaniem hedera, działa tylko w jedną stronę, np dam na maksa lewą stronę w dół i już nie mogę wrócić, czy z joysticka czy z palca na rozdzielaczu jest to samo, siłownik ok

Taurus83    886

I co było problemem? Ja mam cs 6080 i niedziała automatyczne poziomowanie. Zbieram informacje co może być przyczyną bo spec co ma to naprawić od czerwca nie może dojechać 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Windziu
      Cześć!
      Mam problem z NH TX68. Kombajn na wbitym biegu a na joysticku ustawionym na N pełznie powoli do przodu. Potencjometr wymieniony, wyregulowany że na N swiecą trzy diody (żółta, zielona i czerwona) czyli elektrycznie powinno być OK. Czy dobrze myślę, że trzeba byłoby wyregulować zerową pozycję na hydrostacie (pompie, silniku czy skrzyni-nie moge dojść gdzie może być regulacja)? Ktoś przerabiał temat?
      Czy ktoś poratowałby instrukcją serwisową do w/w TX'a? 
    • Przez ENDURAK91
      Czym się różni wersja Elevation od zwykłego CX6080?
    • Przez Sztoss
      Witam 
      Mam problem ze skrzynia power command w new holland TM150.
      Podczas kalibracji na biegu F2 wyskakuje błąd u37.
      Co może być przyczyną i jak to naprawić?
    • Przez niewinski1
      Chciałbym zapytać, o opinie na temat kombajnu New Holland TX 32 lub 34 z silnikiem mercedesa. Czy polecacie?
    • Przez grzybu1
      Cześć, jakie klepisko pasuje do tx 66? Wiem, że ma długość 156 cm. Od jakich nowszych modeli pasuje ? Czy drugi bęben też się zasłania blachami ? Da radę wyciągnąć klepisko bez odjezdzania pochyłym ? Pozdrawiam 
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj