DataFLY

Pliki do terminali (rozsiewaczy GPS)

Polecane posty

DataFLY    0

Witamy Forumowiczów,

Rozważamy rozpoczęcie prac nad budową jednego prostego i intuicyjnego systemu (aplikacji) do konwertowania map dawkowania (w formie plików SHP lub KML) do postaci plików wsadowych do poszczególnych terminali sterujących dawką w rozsiewaczach precyzyjnych.

Czy możecie podzielić się swoimi opiniami, czy borykacie się z problemami typu: plik nie chce się podczytać, niewłaściwy format, oprogramowanie do generowania plików jest dodatkowo płatne? Czy generalnie jesteście zadowoleni z prostoty obsługi systemów dostarczonych przez producenta i nasz pomysł nie znajdzie odbiorców? Na razie jesteśmy na etapie dostarczania uniwersalnych map zasobności i dawkowania na dowolny telefon typu smartphone w postaci prostej strony internetowej.

Będziemy wdzięczni za Wasze opinie.

Pozdrawiamy,

DataFLY

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez gnutka
      Witam, czy ktoś może ocenić wyglad tej strony? Co można by poprawić w dziedzinie CSS?
      https://www.medipakiet.pl/blog/benefity-pracownicze-jak-wybrac-najlepsze/
    • Przez pati
      Znacie jakieś programy do kompresji plików w formacie "komórkowym" 3gp na formaty "przyjazne" PCtowi. :lol:

Z góry dzięki i gdzie można je ściągnąć...
    • Przez hubertb
      Witam, ktoś używa może coś polecić? 
    • Przez Ezkk
      Witam państwa 
      Czy orientuje się ktoś jak w komputerze Kvernelanda Tellus GO zmienić jasność ekranu ? Albo czy jest opcja wprowadzić podświetlenie w tryb nocny ? Jeżeli tak to prosiłbym o pokierowanie . Z góry uprzedam mam tylko instrukcje do siewnika Optima V , oraz samego sterownika siewnika gdzie nie jest nic takiego opisane.
      Jak coś to z góry dzięki za pomoc , a jak zły dział lub coś innego skiepściłem to z góry przepraszam

• Przez samczyk1991
      Witam
      Już po raz (kto by to zliczył) potrzebuje waszej porady.
      Chciałbym kupić sobie jedno z 2 urządzeń wymienionych w tytule tematu. Potrzebuje go wyłącznie do internetu i filmów.
      Bardzo często podróżuje PKS'em na Warmię, trasa sobie liczy ponad 300km i zajmuje ok 5 godzin jazdy. Codziennie na dojazd do pracy poświęcam 40-50min w jedną stronę. Także potrzebuje urządzenie, które zapewni mi rozrywkę w wolnych chwilach. I teraz co wybrać ?

Jak poprzednio pomagaliście mi w wyborze laptopa ( przy okazji dziękuje wszystkim za porady) to coś tam o nich wiedziałem, a w przypadku tabletów to nic dosłownie nic nie wiem. Nie wiem czym się kierować podczas zakupu, w jaką półkę cenową uderzyć żeby coś sensownego znaleźć ?

Raczej jestem za tabletem bo wydaje mi się, że to lepsza i tańsza opcja i teraz proszę o pomoc w zakupie i o cenne wskazówki, i jakieś linki do przykładowych produktów np. na allegro żebym mógł obczaić towar
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj