crazy29

ustawienia Claas Lexion 440-460

Polecane posty

crazy29    10
witam. Lexion 450 na IMO jakie ustawienia macie na pszenicę a jakie na rzepak?? nigdzie nic nie idzie znaleźć

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Łukasz2104
      Claas lexion problem z autopilotem. Po uaktywnieniu prowadzenia w kombajnie poprzez laser pilota kombajn odrazu zaczyna skręcać w lewą stronę. Dzieje się tak gdy nawet nie ma zaczepionego hedera. W czym może tkwić problem?
    • Przez Kubax22
      Witam mamy problem z lexionem, samoczynnie opuszcza się heder, leciutko, czuć Ze coś nie trzyma, wcześnie mieliśmy tak gdy nie był podpięty heder, ale teraz i z hedrem nie trzyma, miał ktoś taki problem i pomoże? 
    • Przez Łukasz2104
      Witam, orientuje się ktoś czy da się włączyć na cebisie ikonki z oznaczeniem słupków strat ziarna na wytrzasaczu i sitach? Mam same słupki bez oznaczeń i trochę irytujące to jest jak trzeba się zastanawiać który od czego. Z góry wielkie dzięki za wszystkie odpowiedzi 😊
    • Przez Maciej99
      Witam posiadam lexiona 460 z 95 roku I mam pytanie ? Co to jest? domlacanie lewe. gdzie można znaleźć od tego czujnik , ponieważ pokazuje mi błąd: przerwanie na lewym czujniku domłacania

• Przez Skibal
      Witam. Znajomy przymierza się do kupna tego Lexiona. Znam się trochę na Dominatorach, ale z Lexionem nie miałem bliższej styczności. Czy ktoś coś by doradził? A może lepiej szukać 440/460? Jak spawują się te maszyny, najczęstrze awarie, punkty szczególne oglądając kombajn. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj