crazy29

ustawienia Claas Lexion 440-460

Polecane posty

crazy29    10
witam. Lexion 450 na IMO jakie ustawienia macie na pszenicę a jakie na rzepak?? nigdzie nic nie idzie znaleźć

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez jankris
      Proszę zamieszczać swoje opinie, uwagi i spostrzeżenia o tych kombajnach.
      Szczególnie do dyskusji zapraszam tych którzy posiadają lub użytkują takie kombajny.
    • Przez Marcinppppp
      Witam chcę kupić lexion 410 z chederem 4.5 i mam pytanie jakie są jego wady i czy daje radę w rzepaku bo dużo osób mówi że za mało ma km....
    • Przez johndeeree7820
      Czy wie ktoś może jak nazywa się ten czujnik zaznaczony na obrazku? Odpowiada on za wyczucie punktu neutralnego w joysticku. Pozdrawiam

• Przez hunter871
      Jaka wydajność ma Lexion 430 z hederem 540 warto taka maszynę kupić na 200 hektarów czy to zdecydowanie za mała maszyna
    • Przez Michauser4321
      Witam, wyswietla mi sie komunikat: Nie działa moduł HBM, wysokie obroty silnika moga uszkodzić system hydrauliki. Miał ktoś już taki błąd? Czy to cos groźnego?
      Pozdrawiam
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj