panmino

Blokują się hamulce w przyczepie BSS ps2 10.10

Polecane posty

panmino    23

Czołem, 

Od niedawna mam przyczepę BSS ps2 10.10, taki Brandys w sumie, no i po zachowaniu hamulce nie odpuszczają. Trzeba spuszczać zaworkiem powietrze z butli i jeszcze czekać sporo czasu, żeby koła zaczęły się obracać. Jest to układ tzw dwuobwodowy, z dwoma butlami. Jak to się naprawia?

panmino    23

Dwa przewody i dwie butle mam. W tych przyczepach tak jest.

Wiadomość z agroFakt.pl

grzybu1    15

Sprawdź zawory w przyczepie. U mnie w metaltechach był syf i sprężyny nie odbijały. Tam są też filterki itp.

velFoka    6

A może jest problem z ciśnieniem w układzie🤔

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomek2201
      Witam. Potrzebuje pilnie oś do przyczepy Krone Turbo 4000. Wie ktoś gdzie można dostać coś takiego?
    • Przez Filipkowski15
      Witam.Tak jak w temacie ostatnio zauważyłem że mam urwaną jedna szpilke w prawym kole i mam pytanie czy będzie z tym dużo roboty żeby to wymienić ??? Mógł by mi ktos napisac co po kolei zrobić podczas wymiany ??? POZDRO
    • Przez panmino
      Części, szukam instrukcji obsługi i katalogu części do przyczepy Bss PS2 10.10 ewentualnie książki napraw.
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez robert812
      Noszę się z zamiarem kupna nowej 8-tonowej przyczepy. W oko wpadła mi przyczepa z allegro firmy metal-fach która kusi swym wyglądem i ceną.
      Czy może ktoś z was posiada taką lub wie coś o tych przyczepach? Proszę bardzo o opinie.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj