5120CASE5120

Anna z644 75 cm wielkie redliny

Polecane posty

Cześć wam, czy ktoś kopie Anną Na rozstawie 75 lub większy?  Poszerzał ktoś Koło kopiujące?  ( wydaje mi się że widziałem  jedno zdjęcie z poszerzonym kołem kopiujacym ale nie mogę znaleźć), 75 cm bierze bez problemu czy kroje tną ziemniaki lub zbyt duża szerokość wysokość redlin utrudnia? 

gustaww    354

Ja kopie na 75 cm, nie tnie ziemniaka. Bez przeróbek.

• Thanks 1

mikad    742

Rozstaw a szerokość redlin to dwie różne sprawy.

Wiadomość z agroFakt.pl

cinek1808    1529

Były chyba Anny dwurzędowe. Jak jeden rządek to na spokojnie da radę między krojami 

• Thanks 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Rolnikv2
      Witam chciałbym się poradzić trochę na temat kartofli ponieważ wydaje mi się za sadzarka za głęboko posadziła kartofle i zastanawiam się czy one wyjdą bo od 16 kwietnia nie ma znaku 
    • Przez włodek
      Cześć,
      Chciałem się Was podpytać w temacie wymiany krojów. Moje były już tak zdarte że w ogóle nie odcinały ziemii tylko szły w powietrzu więc musiałem je wymienić. Tylko że z nowymi jest problem ponieważ nie chce mi wejść na piastę a to z kolei jest spowodowane tym, że delikatnie haczą o taśmę co widać na zdjęciu:

I teraz nie wiem czym się to reguluje. Czy powinienem podnieść piastę o jedno oczko do góry czy może odsunąć to jedno oczko tą całą belkę z piastą. Podpowie ktoś?

• Przez agronomek
      Witam, mam takie pytanie czy ktoś próbował zamiast śruby rzymskiej od regulacji szerokości rzadka, ta korba co łączy ramę z dyszlem zamiast tej śruby założyć siłownik hydr. bo tak się właśnie zastanawiam nad takim patentem, czy to wypali? Czekam na wasze opinie : pozdrawiam
    • Przez krystek_auu
      Witam , kupię kombajn orlik 
      kontakt 733 522 007 lub whatsapp 
      płacę gotówką 
    • Przez Kamil97
      Jakie znacie sadzarki i jaki Waszym zdaniem są najlepsze, i łatwo o nie do części i, które się najczęściej nie psują??
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj