Farmerek1234

Kosiarka dyskowa nie dokasza na środku

Polecane posty

kada2k    18

nożyki na pewno dobrze założone na środkowych dyskach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, robi57362 napisał:

spróbuj przełożyc slizg z innego dysku

Dysk był wymieniany około 4 lata temu dokładnie nie wiem bo kupiłem od znajomego 

10 minut temu, kada2k napisał:

nożyki na pewno dobrze założone na środkowych dyskach?

Tak

Widziałem na innym poscie ten sam problem ale w końcu się nic nie dowiedziałem co poprawić, dyskowa kosi dobrze jak jest duża i gęsta trawa, oraz jak jest równo, jeśli koszę z góry na dół w tedy nie docina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariuszjat    11

Może dyski nie są ustawione równo na przemian siebie. ja mam podobny problem z poprzedniego sezonu, teraz zabrałem się za równanie dysków bo nie które były ułożone kierunkowo podobnie do sąsiednich i może temu  nie do kasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez teybe
      Witam. 
      Czy ktoś mi podpowie jaka nakrętka jest na tej osi. Kupiłem nową, ale ci co to sprzedają nie dają nakrętki w zestawie. 
      Pozdrawiam 

    • Przez mlodykom1
      Witam przymierzam się do zakupu kosiarki dyskowej mam na uwadze dwie firmy SAMASZ i VICON. Waszym zdaniem która lepsza??? Obie na centralnym zawieszeniu. Będę wdzięczny za opinie
    • Przez miteszko123
      Witam, potrzebuje namiaru do osoby ktora zajmuje sie plandekami do kosiarek. Chodzi mi o model fella sm320. Na necie sa ale strasznie drogie 


    • Przez rolnik8712
      Witam,
      Czy ktoś z Was używał kosiarki firmy TORO model REELMASTER 108?
      Prośba o opinie
      Dziękuję

    • Przez michaluspl
      Hej, 
      mam pytanie czy do kosiarki Wirax Z-069 165cm (starszy model bo z osłonami na ramce rurkowej)  pasują części od kosiarek jakiegoś innego producenta bo dedykowanych do tego modelu jak na lekarstwo. Czeka mnie odszykowanie takiej przed sezonem na siano a stała kilka lat na dworze bez przykrycia. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj