MFargo

Kupię słomę z pokosów 2022

Polecane posty

MFargo    0

Witam. Kupię słomę z pokosów na sezon 2022 województwo łódzkie cena do ustalenia.

Pisać pv 

Wiadomość z agroFakt.pl

MFargo    0
Dnia 23.05.2022 o 12:59, koordynator napisał:

Jaka cena?

Zależy od ilości 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kraker
      Interesują mnie mierniki wigotnosci ziarna, ponieważ zamierzam taki kupić. Używacie takiego sprzętu w waszych gospodarstwach?? Jak to się spisuje?? Którą firmę polecacie tak do 1000zł??
    • Przez Paula1997
      Jak usunąć zapach stęchlizny w pszenicy? 
    • Przez MICH4Ł
      Takie pytanie. Można jakoś oszacować plon z ha? Jest na to jakiś wzór?
    • Przez RL84
      Witam. Jak uprawic 1h pola,przez 4 lata nic nie bylo na nim robione? Rok temu bylo zaorane,rosly tez na nim ok.80cm brzezinki. Klasa ziemi 3-4-5.
    • Przez SzymonRandak
      Witam serdecznie, jestem tutaj nowym użytkownikiem.

2 lata temu przejąłem gospodarstwo po tacie, który w wyniku choroby niestety nie jest dalej wstanie kontynuować upraw, oddać w dzierżawę było mi szkoda dlatego trochę się tym zająłem, ale chciałbym się bardziej doedukować w tej kwestii, dlatego zwracam się do Państwa o pomoc
      Gospodarstwo ma łącznie 5,5ha powierzchni podzielonej na kilka kawałków.
      1 kawałek - 30ar klasa gleby IVa/IVab
      2 kawałek - 2,2 ha klasa gleby IVa/IVb
      3 kawałek - 1 ha klasa gleby IV
      4 kawałek - 2ha IVa/IVb
      Najbardziej mnie interesuje co siać po sobie, aby nie wyjałowić ziemi, oraz aby plony były jak najlepsze
      1 kawałek żyto, żyto, pszenica ozima
      2 kawałek żyto, jęczmień ozimy, gryka
      3 kawałek żyto, jęczmień ozimy, pszenica jara
      4 kawałek pszenica jara, pszenica ozima, jęczmień jary
      2 ostatnie zasiewy są już robione przeze mnie, ostatni siew aktualny rok, ale dalej nie mam kompletnie pojęcia co siać dalej ? I tutaj prośba do Państwa o pomoc co dalej siać, aby było jak najlepiej  przed ostatnimi zasiewami na poplon zasiałem gorczycę i myśle w tym roku powtórzyć, z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj