kinzo1930

Problem z podawaniem siatki. Prasa John Deere 592.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kinzo1930    0

Witam, mam problem siatka nie zostaje wciągnięta przez pasy, między przeciw nożem a obudowom gromadzi się cała siatka

sebe1033    368

A podajesz siatkę w czasie wciągania rządka czy jak stoi prasa ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez farmer_89
      Witam mam problem z prasa john 550 a mianowicie dzisiaj przy belowaniu zaczalo mi dziwnie trzaskac pobieraczem, poprostu cos w nim przeskakuje, co to moze byc?
    • Przez zyz1o
      witam ma ktoś taka belarke chciałbym pogadac bo mam parę pytań
    • Przez zyz1o
      witam ma ktoś taka belarke chciałbym pogadac parę pytań zadać
    • Przez robertszejk
      chciałbym sie dowiedziec czegos na temat tej maszyny od uzytkowników, jak narazie wiem od posiadajacych ze na inne by nie zmienili, a od innych ze drogie częsci i ryzyko. ogladałem prase jd590cc z 1998r- szeroki podbieracz(2,1M), siatka, sznurek, rotor, noze(14SZT), centralne smarowanie, komputer, oświetlenie,-lakier orginał bez sladów korozji, gosc chce zania 25000ZŁ. za porady z góry dziekuje
    • Przez ArturDomaski
      Witam 
      Mam pytanie odnośnie prasy j.d 572 na wyświetlaczu mam takie coś jak na zdjęciu.
      Prasa stała 2 lata nie używana o co chodzi, piszczy i nie idzie niczego zmienić na sterowniku.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj