Przemost

Case MX 120

Polecane posty

Przemost    0

Bagnet powinien być w korku,czy może w innym miejscu?

Wiadomość z agroFakt.pl

PRIMO    5834
4 minuty temu, Przemost napisał:

Bagnet powinien być w korku,czy może w innym miejscu?

Nie wiem jak to w MX-ach ale w Maxxum-sch jest z prawej strony nad ramieniem tylnego TUZ-a.

Ziel    72

Bagnet jest osobny(tak jak w silniku) z prawej strony ciągnika, trzeba zajżeć troche pod kabinę.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ANKUS80
      Witam serdecznie. Jestem nowym użytkownikiem forum. Mam prośbę chcę kupić Case MX 135 ale na biegu jałowym na 2,3,4 półbiegu słuchać /hałasy grzegotanie. jest to hałas dość intensywny, Po dodaniu gazu hałas ustaje, Dodatkowo podczas gaszenia/ odpalania  "moce szarpnięcia silnika". Proszę o informację czy jest to mocno kosztowan a napawa? Czy odpuścić temat. Jednocześnie witam Was serdecznie forumowicze i z góry dziękuję za pomoc

• Przez SebolSebol
      Witam wszystkich może ktoś coś podpowie będę wdzięczny. Case po rozgrzaniu nie ruszą delikatnie tylko zrywa bez różnicy czy to do przodu czy do tyłu z rewersu czy że sprzegla co to może być wiem że przyczyn może być wiele 
    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez Emlo
      Witam, sprowadziłem z Niemiec ostatnio Case cs 130 do swojego gospodarstwa. Po krótkim szkoleniu u niemca na podwórku, myślałem że zapamiętałem wszystko albo większość, ale jest zupełnie inaczej hehe  . Po przyjechaniu nim do Polski, niektóre cenne wskazówki po prostu zostawiłem w Niemczech. A mianowicie chodzi mi o kontrolkę DIAGNOSE która miga i uniemożliwia mi podnoszenie i opuszczanie joystickiem. Podpowiedzcie co mam zrobić, co wcisnąć przycisnąć żeby działało. Proszę też o jakieś oznaczenia tych wszystkich przycisków na panelu bocznym. Zaznaczę że z joysticka reszta czyli hydraulika, rewers i półbiegi działają tylko opuszczanie. Z góry dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj