Acech

Deutz Fahr Agrotron 110 2000r Skrzynia Bieów i F2

Polecane posty

Acech    0
Napisano (edytowany)

Witam, 

Mam problem z ciągnikiem Deutz Fahr Agrotron 110 z 2000r -przestał jeździć.

Po odpaleniu nie wyskakują żadne błędy, natomiast kiedy próbuję nim ruszyć tzn włączam jazdę do przodu, wbijam bieg i naciśnięciu sprzęgła na wyświetlaczu zaczyna migać F2 naprzemiennie z N

Ciągnik w ogóle nie jeździ  (ani do przodu ani do tyłu)

Czy ktoś ma opis kodów -co oznacza F2?

Może ktoś miał podobny problem

Wszystkie bezpieczniki OK

Proszę o pomoc 

Edytowano przez Acech

Papkin    15

Na 90% elektryka. Sprawdź czy nie ma gdzieś zwarcia,cewki. 

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez nablo06789
      Witam,
      Chciałem się poradzić odnośnie naprawy/regeneracji cięgien dolnych oraz wieszaków trójpunktowego układu zawieszenia w tym ciągniku.
      1. Muszę wymienić w cięgnach kule oraz gniazda, tylko nie wiem czy jest to do wykonania i są gdzieś części do takiej regeneracji i jak ją zrobić?
      Chyba że można kupić nowe albo te same końcówki to proszę o info.
      2. Wieszaki raczej muszą być nowe bo te ktoś już zaspawał czy te będą ok? 
      https://www.olx.pl/d/oferta/wieszak-podnosnika-deutz-fahr-dx-agroprima-agroxtra-agrostar-6-05-4-71-CID757-IDxXNgJ.html#8fa30247fe
      3. Cieknie przy takiej ośce (na fot. 2) która wychodzi ze skrzyni tylko nie wiem od czego ona jest i jak to się rozbiera jakby ktoś mógł powiedzieć od czego to jest i jak to rozebrać byłbym wdzięczny tam przy niej jest taki ala pierścień z kalamitką ( na fot. 1) ale on luźno lata można go wgl. zabrać a z drugiej strony siedzi w obudowie wiec nie wiem jak do tego wgl się zabrać. Jakby ktoś miał jeszcze jakieś schematy albo coś takiego jak to rozebrać to było by super. 
      Może ktoś poleca jakiegoś dostawcę części do deutz w woj. Warmińsko-Mazurskim?

foto

to jest ta końcówka cięgna 

cały tył tak wygląda

• Przez mtz82t25a
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć z jaką siłą i kolejnością dokręcić głowice w tym ciągniki?
    • Przez arasame
      Witam. Potrzebuje sterownik silnika od Same Titan  Lamborghini Racing mogą być uszkodzone. 
    • Przez DamianDF
      Bardzo proszę o interpretację błędu lub ktoś spotkał się z taką sytuacją w deutzu  5110G  
      Błąd "M427"
    • Przez Deutz537
      Witam
      Gdzie mogę kupić dobre używane części do skrzyni biegów do ciągnika Deutz Fahr Dx
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj