Dwigatiel

t25 wyciek oleju na cylindry i rozrusznik.

Polecane posty

Dwigatiel    0

Witam cieknie mi olej na rozrusznik , cylindry upackane i oslona chlodzenia z dolu tez. Z skąd to może ciec bo za bardzo nie ma skąd?

pawel86lhr    26

Może z osłon lasek popychaczy one tam mniej więcej się znajdują. 

Najlepiej to wyczyść wszystko do sucha odpal i obserwuj skąd cieknie. 

witejus    5007

Gumki pod osłonami popychaczy popękane ,sparciałe, innej przyczyny tam nie ma

Wiadomość z agroFakt.pl

Marecki2922    473

Gumki jak powyżej i może uszczelka pod pokrywą zaworów

Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

Dwigatiel    0

to właśnie chyba przez te gumki a raczej ich brak bo jak odkręciłem klawiature i wyjąłem laski popychaczy to ich wogóle nie było. Jeszcze jedno jak wyjąć osłony lasek? złapać kombinerkami i próbować wyciągnąć do góry?

dsbh    1086

Gdyby tych gum nie było to te rurki powinny bez problemu się wysunąć. Raczej pod wpływem temperatury straciły swoje właściwości uszczelniające skoro nie możesz ich wyjąć. Kombinerkami je pokancerujesz. Najprościej było by zdjąć głowice :). Spróbuj je obruszać, kręcąc w jedną i drugą stronę i kup ze 2 sztuki więcej na zapas. Przy zakładaniu albo zanurz je w gorącej wodzie albo posmaruj jakimś ludwikiem od środka aby było lżej te rurki włożyć do środka tych gum. Lekko nie będzie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Dwigatiel
      Witam muszę odkręcić pompę bo gwint od spustu oleju się zerwal i ktoś wbil tam kawałek drewna. odkręcać ta nakrętkę w środku?

• Przez ReverS07
      Witam! 
      Mam kilka pytań. Co do czujnika temperatury w t25 to jest problem bo jak włączam masę to wskazówka się porusza, czyli chyba wszystko jest podpięte. Ale znów podczas jazdy wskazówka się nie rusza. Czy to wina czujnika bo napięcie w przewodach jest wszędzie i czy mogę kupić zamiennik w postaci czujnika wody do MTZ-ta?
      Z góry Dziękuje za Odpowiedź
      P.S. To jest czujnik wody do MTZ-ta

• Przez Jacekmb1
      Witam mam problem ze wskaźnikiem temperatury jak załączę hebel skacze na 120 stopni w garażu podłączyłem czujnik zegar pod akumulator opalarka i działa idealnie w traktorze poprowadziłem nowe przewody i to samo zegar na maksa już niemam pomysłu co zrobic może ktoś z was miał podobny problem. 
    • Przez Damian41
      Witam mam przedmuchy przy głowicy zaworowej pomiędzy kolektorem ssącym a wydechowym sprawdzałem dokręcenie śrub ale nie pomogło był robiony silnik od spodu był cały wyjęty i w pewnym momencie był zaczepiony za kolektor ssący mogło się coś tam poluzować zawory były ustawione końcówki wtryskiwacza wymienione na nowe
    • Przez adi972
      dlaczego w ruskim jak wrzucam wsteczny i na 1 to coś huczy
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj