Polecane posty

Napisano (edytowany)

Witam niedawno wymieniałem pompę w moim mf 3680. Po odpaleniu i jeżdżeniu przez około 3h nadal co jakis czas ciężko kręci kierownica po jakimś czasie jest ok i znowu to samo. Nadal nie podnosi tył a prąd do cewki idzie i cewka jest sprawna. Nie przełącza na zająca. Oprócz tego jedna wajcha od hydrauliki się zacięła i nie chce wrócić reszta wejść na rozdzielacz działa. Pompa jest raczej dobrze zamontowana bo dałem go do serwisu. Proszę o pomoc, ponieważ nie wiem czy nadal nim jeździć w kółko czy coś innego zrobić. Z góry dziękuje. 

Edytowano przez Maseyferguson21

Napisano (edytowany)
18 minut temu, lukbold napisał:

opiłki i tyle w temacie

Skrzynia była czyszczona a źródło opiłków wyeliminowane olej i filtr tez wymienione 

Nie mam podłączonego przyspieszacza jedynie. Czy to może mieć wpływ ?

Wiadomość z agroFakt.pl

wojtal24    892

cos krazy w obiegu

jakis bród opilki itp

ZETOR TEAM

Napisano (edytowany)
1 minutę temu, wojtal24 napisał:

cos krazy w obiegu

jakis bród opilki itp

Dawałem cała skrzynie do czyszczenia każda cześć była myta z opiłków bo nie miałem tarcz ręcznego i skrzynie zabrudziły. Mam trochę więcej oleju na lane niż trzeba może to być to ? Oprócz tego lekko pieni się olej 

Karol445    80

Zwróć się do serwisu, który ci to robił Skoro spartolili  robotę to niech poprawiają

plati    49

Dokładnie, wymieniali pompe, zakładali do skrzyni czyli do tych rejonów w których prawdopodobnie znajduje się usterka 

A może być zatkany zawór od regulacji ciśnienia pompy ? Bo chciałem przed oddaniem spróbować z jakimiś prostymi rzeczami bo jak oddam do serwisu to ciągnika miesiąc nie zobaczę 

sznajdik    563

A jak pogrzebiesz sam a się nie znasz to i 2 nie zobaczysz

Napisano (edytowany)

Problem rozwiązany wina tego był uszkodzony zawór od ciśnienia ten u góry nad elektrozaworami miał spora rysę lekko go przetarłem papierkiem wodnym do lakieru i jest ok wina niskiego ciśnienia z tylu była dołożona przez poprzedniego właściciela sekcja rozdzielacza bo była zacięta po wyjęciu ciśnienie z tylu wróciło. Z opiłkami nadal się mecze bo mechanik wypłukał skrzynie ale nie wyczyścił chłodnicy i opiłki wróciły trochę sam wypłukałem skrzyni i będę zmieniał olej i filtr może się ich pozbędę.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez RedPower
      Witam,
      zabrałem się za naprawę skrzyni biegów w mf 3065 ( 32x32) w celu wymiany zużytych synchronizatorów. Rozpołowiłem już traktor i zdjąłem dekiel w komorze w której znajduje się sprzęgło. Co dalej aby dobrać się dalej do skrzyni. Zielony element się cały rusza lecz nie chce wyjść.
      LINK DO RESZTY ZDJĘĆ: https://photos.app.goo.gl/7c1doGIDZBfkK29Q2

• Przez ziolek1996
      Czy ktoś z was posiada lub niedawno zakupił instrukcje z naprawami i obsługą MF3xxx? i czy są tam przydatne rzeczy?

taka jak w linku
      https://allegro.pl/oferta/instrukcja-napraw-massey-ferguson-3050-3070-3060-9937756038?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

• Przez Zbyszek76
      Mam dziwny problem.
      Od jakiegoś czasu zapala się  kontrolka niskiego ciśnienia,, ginie czasem wspomaganie,, jakby hamulec główny w zwolnicach trzymał lekko, grzeje się olej,, gorące półosie z tyłu (czy jak tam zwał).
      Dziś popracowałem i - przy częstym używaniu hamulca nożnego problem z grzaniem nie występuje - jednak mam problem ze wspomaganiem,, raz jest,, raz nie ma.. czasem do tego stopnia ginie że naprawdę trzeba się przyłożyć porządnie do kierownicy. zółw/ zając działa bez problemu,, ale wałek przekaźnika niestety nie.
      Gdzie zacząć szukać przyczyny., na co się szykować.

• Przez Lukecki
      Witam problem z MF 3075 podnosze plug i przy gornym polozeniu minimalnie opuszcza i wyrownuje do gory i tak w kółko az trzesie traktorem, co moze byc? Wyciagalem zaworek od opuszczania bo nie chcial opuścić co sie okazalo ze ramiona byly zapieczone, zlozylem tak jak bylo i dzieje sie tak jak napisałem.
    • Przez Lukecki
      Witam, wyjechalem na drogę i chcąc przejechać się zadne biegi nie chciały wejść, na każdym biegu musiałem się zatrzymac prawie do zera żeby weszlo, po wrzuceniu 4 i puszczeniu sprzegla traktor bardzo wolno się rozpędza, gaz w podlodze a on nie uzyskuje pełnej prędkości, zawrocilem i biegi juz wchodziły lepiej ale nadal slizgało, dzieje się tak na każdym polbiegu, co należy zrobić w takiej sytuacji?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj