Polecane posty

Napisano (edytowany)

Witam niedawno wymieniałem pompę w moim mf 3680. Po odpaleniu i jeżdżeniu przez około 3h nadal co jakis czas ciężko kręci kierownica po jakimś czasie jest ok i znowu to samo. Nadal nie podnosi tył a prąd do cewki idzie i cewka jest sprawna. Nie przełącza na zająca. Oprócz tego jedna wajcha od hydrauliki się zacięła i nie chce wrócić reszta wejść na rozdzielacz działa. Pompa jest raczej dobrze zamontowana bo dałem go do serwisu. Proszę o pomoc, ponieważ nie wiem czy nadal nim jeździć w kółko czy coś innego zrobić. Z góry dziękuje. 

Edytowano przez Maseyferguson21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
18 minut temu, lukbold napisał:

opiłki i tyle w temacie

Skrzynia była czyszczona a źródło opiłków wyeliminowane olej i filtr tez wymienione 

Nie mam podłączonego przyspieszacza jedynie. Czy to może mieć wpływ ?

Edytowano przez Maseyferguson21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
1 minutę temu, wojtal24 napisał:

cos krazy w obiegu

 

jakis bród opilki itp

 

Dawałem cała skrzynie do czyszczenia każda cześć była myta z opiłków bo nie miałem tarcz ręcznego i skrzynie zabrudziły. Mam trochę więcej oleju na lane niż trzeba może to być to ? Oprócz tego lekko pieni się olej 

Edytowano przez Maseyferguson21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol445    89

Zwróć się do serwisu, który ci to robił Skoro spartolili  robotę to niech poprawiają

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plati    105

Dokładnie, wymieniali pompe, zakładali do skrzyni czyli do tych rejonów w których prawdopodobnie znajduje się usterka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może być zatkany zawór od regulacji ciśnienia pompy ? Bo chciałem przed oddaniem spróbować z jakimiś prostymi rzeczami bo jak oddam do serwisu to ciągnika miesiąc nie zobaczę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany wina tego był uszkodzony zawór od ciśnienia ten u góry nad elektrozaworami miał spora rysę lekko go przetarłem papierkiem wodnym do lakieru i jest ok wina niskiego ciśnienia z tylu była dołożona przez poprzedniego właściciela sekcja rozdzielacza bo była zacięta po wyjęciu ciśnienie z tylu wróciło. Z opiłkami nadal się mecze bo mechanik wypłukał skrzynie ale nie wyczyścił chłodnicy i opiłki wróciły trochę sam wypłukałem skrzyni i będę zmieniał olej i filtr może się ich pozbędę.

Edytowano przez Maseyferguson21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez xzibit0000
      Witam. Podesłalby ktoś zdjęcie gdzie zamontować linkę od hamulca recznego? Albo jakoś logicznie podpowiedział gdzie ja zaczepić?
    • Przez Kawid
      Witam mam problem z dynashift w MF 3075 ponieważ sam przełącza tryby A, B ,C ,D podczas jazdy lecz gdy włączam światła wszystko się uspokaja
    • Przez Ajaa
      Witam mam pytanie podejdzie mi silnik z Massey Ferguson 690t do Massey Ferguson 3065?
    • Przez Szym_on
      Witam mam pytanie odnośnie rewersu ponieważ ciągnik po zdjęciu pokrywy i odblokowaniu biegów i ponownym założeniem pokrywy przestał się przełączać z A na B jak ręcznie wepchnąć siłowniczek to bez problemu jest przełączony i bezproblemowo załącza sią na biegi A a chcieć przełączyć na biegi b to jakby lekko wajcha jest zapierana i  co nie pozwala przełączyć siłownika na biegi B  Gdzie może być przyczyna ? może ktoś by mógł podpowiedzieć .
    • Przez Diabel1
      Witam mam problem ze sprzęgłem w moim maseyu. Jak się olej zrobi ciepły sprzęgło zaczyna nierówno brać to znaczy na wolnych obrotach robi się problem z ruszeniem. Zdarza się że pedał sorzęgła zwolnisz a ciągnik nadal stoi.Słabnie taż wspomaganie. Myślałem że to pompa,wymieniłem pompe, filtry , olej , i było troszke lepiej przez dwa dni i sytuacia wróciła.prosze o jakieś rady , wskazówki co robić.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj