kris30000

Przyczepa samozbierająca do Ursusa C-330

Polecane posty

kris30000    0

Witam

Ma ktoś pomysł jaką przyczepę samozbierającą do 30-stki??

Macie jakieś propozycje??

ZeTuR_7011    29

Zależy ile do zbioru. Ale polecałam przyczepę tak zwaną Jugosłowiankę  prp 2 lub 3

slawek99    16

Do czego chcesz jej używać, ja mam Jugosłowianke PRP1, chodziła cały czas z Tuskiem T25, używałem jej zasadniczo do zbioru siana oraz zwozki żyta i trawy na kiszone w pryzmę, posiada 6 noży i jak dojdziesz do wprawy z podbierakiem to ładnie tną mase. PRP2 jest trochę dłuższą i przy wjeździe na pryzmę rusek miał problem a z jedynką wchodził aż miło. Przyczepa od dwu sezonów nie używana, mogę sprzedać.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez MafiaPstrągowa
      Witam, czy orientuje się ktoś czy siedzenie od c325 jest takie samo jak siedzenie od kosiarki konnej? Bo słyszałem od znajomego że są podobne, jak nie takie samo
    • Przez kris148a
      Jakie budżetowe diagonalne opony na tył wybrać do c330, BKT, Kabat, Trayal? Lub co polecacie?
    • Przez Rudzixonx
      Witam, gdzie podczepić przyczepę jednoosiową? Dolny czy górny zaczep? Ciągnik c330

• Przez Rolnikv2
      Witam. Chciałbym załatać zbiornik w mojej c 330 M bo jest mała dziurka poniżej połowy i muszę lać po 5 l bo inaczej wykapuje paliwo i to jest uciążliwe a szczególnie przy koszeniu trawy. Może ktoś polecić jak to zrobić. Z góry dziękuję.
    • Przez Junak19
      Witam potrzebuje kogoś sprawdzonego  zajmującego się regeneracja pomp i wtryskiwaczy. Kogo możecie polecić? ( Świętokrzyskie)
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj