plati

Listwa tnąca kuhn gmd 602-naprawa/wymiana

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
plati    49

Witam. 

Kupilem kosiarke kuhn gmd 602. Niestety okazało się że listwa w kosiarce jest uszkodzona. Wyrwany był pierwszy dysk na którym jest przekładnia. Poszukuję używanej listwy. 

Rozmawiałem też z mechanikiem który zajmuje się naprawą takich listew, jak twierdzi od 10 lat. Mówi że za 2.5k jest w stanie przywrócić taka listwe do świetności, ale musi ja mieć kompletną z kołami żeby zobaczyć co spowodowało awarię. 

Może bym się zdecydował na tą usługę ale niestety to drugi koniec Polski, a wysyłka będzie dosyć kosztowna. 

Jeśli ktoś ma informacje o zakładzie który naprawia takie rzeczy najlepiej Śląska, małopolska, świętokrzyskie, łódzkie prosił bym o podanie namiarów. 

Ewentualnie jeśli ktoś wie gdzie można dostać taka listwe to również proszę o namiary. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez sznajdik
      Witam, potrzebuję jakiś katalog czy kogoś kto jest obeznany w kosiarce mesko bo mam okazję taką w cenie złomu nabyć do koszenia przy polu i jakieś tam inne drobne zarośnięcia. Tu jest cały problem że tależ jest urwany łożyska rozsypane i potrzebuję jakieś wymiary czy też schemat jak to skleić do kupy
    • Przez MatiRol92
      Witam, mam pytanie do posiadaczy pokosówek fortschritt, chodzi mi o opuszczenie hederu w pokosówce, jak go opuszczam to strasznie trzęsie sie cała maszyna (podnoszenie jest okej) nawet jak opuszczam bez hederu to sa drgania. Nie wiem jak ten problem rozwiazać 
    • Przez Nover
      Witam.
      Potrzebuje porady:
      Trzeci raz zrywa mi tylny bęben podczas koszenia, na małej trawie, bez konkretnej przyczyny.
      Pierwszy raz bęben zerwał się podczas koszenia trawy przy sadzawce, podejrzewam że kosiarka gdzieś uderzyła lub bęben wisiał nad wodą ponieważ wymieniany był cały pion tylnego bębna bo był zgięty. Od tego czasu zrywa nawet po wymianie całej piasty, łożysk, obudowy bębna, wymianie całego pionu, wymianie dystansów, dołożeniu podkładki, wymianie plastików aby kosiarka zachodziła a nie uciekała do tyłu czy szlifowaniu talerzy aby były równe, bez uszczerbień.
      Bliższy bęben jest sprawny od nowości i nic się z nim nie dzieje, dziwi mnie że nigdy jego nie urywa.
       Koryto/ skrzynia jest minimalnie wygięte od pierwszego zerwania, przykładając poziomice, na końcu koryta z 1 cm ucieka do dołu.
      Kosiarka pracuje cicho, równo, minie 30 minut pracy, dostaje wibracji i urywa się bęben
      Wina talerza roboczego/ ślizgowego?Krzywa skrzynia/koryto? Może sprzęgło dostawało za pierwszym razem? Czy może źle złożony bęben? 

Proszę o poradę gdzie szukać przyczyny. Kosiarka z-178 Pilzno.
      Lubelskie Ryki.
    • Przez plati
      Witam 
      W mojej kosiarce kuhn fc 202 ciągle wysypuja sie łożyska bez względu na to jakiej firmy bym nie założył.  Na skrajnej słupicy wysypują się łożyska. Dolne w piaście są ok. Jedynie górne sie wysypują 
      Cała slupica była już u dwóch tokarzy i twierdzą że jest prosta.
      Nie wiem w czym leży wina. Luzy delikatne występują ale na wszystkich dyskach jednakowo.
      Szukam podpowiedzi co może być nie tak 
    • Przez zetor1111
      Witam potrzebuje cześci do kosiarki dyskowej kuhn ale nie moge nigdzie ich znaleźć :rolleyes: Znacie może jakieś sklepy internetowe lub normalne gdzie bym mógł je znaleźć ??
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj