Polecane posty

adanow    0

Witam zamówiłem ciągnik John Deere 5090M ,proszę was o opinie na temat tego ciągnika wady ,zalety ,ekonomia ,awaryjność .

Bialy8011    39

Z Twojej wypowiedzi brzmi to tak jakbyś wziął ślub i żony jeszcze nie znał. 

Takie rzeczy musisz przed wyborem zamówienia znać. John Deere kochał ropę 

• Like 1

Karol445    80

Skoro juz zamówiłeś to jak dostaniesz to sie sam dowiesz. A tak poza nawiasem zamówiłes ciągnik za kupę hajsu a nie znasz jego podstawowych cech? zalet? wad? Dziwny z Ciebie człowiek!!

Wiadomość z agroFakt.pl

Już znam jeden przypadek, w którym dyferencjal w moście przednim się rozleciał po 50h

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kepa416
      Cześć, 
      Czy ktoś się orientuję ile jest korków w skrzyni Power Quad w serii 6R? Że schematów widzę 2 korki, ale wydaje mi się że to mało. 
      Planuje zrobić 1 serwis po 2 tys mth. Do wymiany widzę 2x filtr, ale na filamch widziałem jeszcze taki mały siatkowy nie jestem w stanie go zlokalizować 
    • Przez kwiapa
      Panowie zlokalizowałem niewielki wyciek w miejscu wskazanym na obrazku. Drapiąc śrubokrętem niechcący usunąłem z tego miejsca mosiężny dekielek o średnicy ok. 8mm. Po uruchomieniu silnika zaczął wydobywać się olej pod niewielkim ciśnieniem. Uszczelniłem to miejsce dorobionym kołkiem ale nie jestem pewien czy można to zatkać w sposób trwały (otwór technologiczny) czy może powinien to być jakiś "bezpiecznik" ciśnieniowy.
      To miejsce znajduje się tuż za widocznym odpowietrznikiem hamulca a właściwie rurką odpowietrzającą.
      Będę wdzięczny za podpowiedź.

• Przez rafftti
      Witam wie ktoś jakie są luzy zaworowe w 5070M? a może ktoś wytłumaczy po krótce jak się ustawia zawory? Z góry dziękuję
    • Przez Okpy
      Witam,
      Ciągnik stał, 2 miesiące. 
      Teraz po odpaleniu nie działa rewers, przed/tył
      Nie świeci się kontrolka N 
      po wrzuceniu biegów ciągnik niecrusza 
      Jakie mogą być przyczyny ? 
    • Przez jd5085
      Witam,
      Czy miał ktoś taki problem, że po przekręceniu kluczyka nie świeci któraś z kontrolek?
      W moim przypadku nie świeci kontrolka podnośnika. Podnośnik działa bez zarzutu.

Może to być jakiś z bezpieczników czy raczej spalona żarówka?

Pozdrawiam. 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj