Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Napisano (edytowany)

Witam mam problem z rozsiewaczem Amazone za max 12-36 podczas rozsiewania nawozów połowa jego leci pod rozsiewacz nie jest rozrzucona na boki tak to wygląda jakby nawóz nie spadał z łopatek podczas obrotu tylko zawijał się do końca i odbijał się od przednich osłon i spadał na ziemię co może być tego przyczyną prubowalem z różnymi prędkościami wałka 540, 540E, 1000 i na wszystkich to samo nie wiem jakie mam tarcze czy to są OS czy OM ale rozrzucają około 18 metrów prubowalem bawić się kątem łopatek i nadal za bardzo nic proszę o pomoc bo pola wyglądają tragicznie

Edytowano przez BartoszWitusik

peugeot    298

Jeśli to nowy nabytek to sprawdź kierunek obrotów tarcz wyśmiewających . 

• Haha 2

poosa21    598

Może masz tarcze odwrotnie założone. Prawa na lewą. 

Wiadomość z agroFakt.pl

ms1014    0

Podobno nowa aplikacja z ustawieniami źle podaje dane jak według tego ustawiasz.

20 godzin temu, poosa21 napisał:

Może masz tarcze odwrotnie założone. Prawa na lewą. 

Zmienić tarcze miejscami i łopatki zamienić?

20 godzin temu, ms1014 napisał:

Podobno nowa aplikacja z ustawieniami źle podaje dane jak według tego ustawiasz.

Próbowałem ustawiać z aplikacją a także pobierałem tabele z internetu

poosa21    598

Najlepiej zrób zdjęcie tych tarcz, porównam do moich. 

poosa21    598

Niby dobrze wygląda, tylko u mnie talerze OM i skala jest z drugiej strony otworu podłużnego. A w dobrą stronę one się kręcą. 

4 minuty temu, poosa21 napisał:

Niby dobrze wygląda, tylko u mnie talerze OM i skala jest z drugiej strony otworu podłużnego. A  dobrą stronę one się kręcą. 

Czyli wychodzi na to że to będą OS? Ty masz skalę w liczbach czy literach bo u mnie na długich są litery a na krótkich liczby

poosa21    598
Napisano (edytowany)

Same liczby na jednej łopatce do 20 a na drugiej powyżej 20.

A korzystasz z tabeli czy z aplikacji do ustawiania. 

Edytowano przez poosa21

Napisano (edytowany)

Z tabeli korzystałem

A powiedz mi nie masz problemu z zasuwami bo mi prawa strona się zacina i nie zawsze chce się otwierać jak nazbiera się tego pyłu z nawozów smarujesz to czymś?

Edytowano przez BartoszWitusik

poosa21    598

Niczym nie smaruje, tylko po każdym użyciu myje. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez yacenty
      Jak wygląda procedura kalibracji wagi w rozsiewaczach Kverneland Accord Vicon? Wymieniłem elastometry na nowe, wymieniłem czujnik referencyjny.
      Jak należy skalibrować rozsiewacz na nowych podzespołach?
    • Przez asful
      Rozsiewacz vicon rs-edw problem polega na skalibrowaniu wagi nie mogę prawidłowo jej ustawić   
    • Przez velFoka
      Może ma ktoś łopatki E1T w swoim rozsiewaczu? Potrzebuję wymiary bo kupiłem z łopatkami E6T i są za duże dla mnie.
    • Przez kamil800
      Witam
      Mialem tarcze lm 20 z lopatkami lm10. Teraz zalozylem lopatki lm20 i pojawil sie problem. Bo oslona jest za blisko i blokuje lopatki 😂 czy tą oslone tez sie zmienia czy jak? Bo przeciez tam sie jeszcze da zalozyc jeszcze wieksze tarcze i lopatki z wysiewem na 30m wiec nie wiem jak to ma byc? 

• Przez raven18
      Witam
      Jak konserwujecie skrzynię z blachy nierdzewnej? tylko myjecie, czy myjecie plus smarujecie. Dotychczas rozsiewacz malowany proszkowo smarowałem tylko przepałem i było dobrze 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj