Radoslaw0310

Ładowacz t214 (cyklop)nie działa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam.

Mam problem z ładowaczem t214 zaczęło się od tego że przestał działać prawy rozdzielacz 

Została wymieniona pompa na nową filtr w baku nowy (wcześniej nie było wgl),dzielnik strumienia nowy,olej też praktycznie nowy 

Jest to o tyle dziwne że on czasami normalnie  działa przez chwile  czasami nic łapy I obrót działają cały czas 

Zauważyłem że po obróceniu tego zaworka w dzielniku strumienia tym wypustem na sprężynę w stronę zasilania zaczyna działać rozdzielacz 3 sekcyjny a przestaje działać 2 sekcyjny więc raczej są oba sprawne podnosi zaciska itp tyle że nie obraca się i łapy nie działają.

Gdzie szukać przyczyny?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Grzegorzbrr
      Witam,z góry przepraszam jeśli w jakiś sposób źle umieściłem post lecz jest on moim pierwszym na tym forum. Mam problem z ładowarką cat th330b z 2007 roku. Ładowarka działa ogólnie poprawnie lecz nie chce zamykać krokodyla lub innych maszyn do niej podłączonych np. Chwytaka do bel . Otwiera bez problemu lecz przy próbie zamknięcia  szczęka krokodyla minimalnie się rusza 
    • Przez mf3125
      Poszukuję właścicieli ładowarki weidemann 5006.
      chciałbym dowiedzieć się trochę o konstrukcji gdyż kupiłem wybrakowaną maszynę.
    • Przez lukasz2623
      Witam kiedyś widziałem gdzieś mini ładowacz/coś Ala koparka do wyrzucania obornika z małych pomieszczeń. (5x5, wjazd od 100-200cm szerokości.

Co moglibyście polecić?
    • Przez asharot
      Co może być przyczyną że siłownik ciężko chodzi ? Rury proste bez korozji.

• Przez GangstaRapShit
      Cześć
      Glupie pytanie ale może ktoś to kiedyś już robił i wie  Otóż chcę zregenerować siłownik od obrotu w Trollu i trzeba go odczepić od listy zębatej. Czy wystarczy wybić tylko jakoś ten sworzeń? Pomyślałem że zapytam zanim zacznę napierdzialać młotem

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj