energe

Rozrusznik R11A

Polecane posty

energe    6

Witam

Mam rozrusznik R11A 12V 3kW  i czasem bywa tak, że jak chcę zapalić to robi cyk cyk ,  zwierając kluczem  elektromagnes  odpala od razu. Co  może być winą ?. Zauważyłem, że ektromagnes mam założony  WE10a 24V.

Drugie pytanie, bo nie jestem pewny czy szczotki mogą dotykać obudowy rozrusznika?

1.jpg

2.jpg

jaco512    319

Zmień elektromagnes, w starym mogą być już wypalone styki, szczotki są dobrze na zdjęciu.

Wiadomość z agroFakt.pl

Marecki2922    473
Napisano (edytowany)

Według Twego opisu to kończy się włącznik rozrusznika  (ten na konsoli) , jak nie masz przekaźnika to możesz go zamontować i będzie git , szczotki są Ok

Edytowano przez Marecki2922

Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

wjmarcia    1

Na sam początek weź krótki przewód, odepnij zasilanie cewki elektromagnesu i tym krótkim przewodem zasil bezpośrednio od grubego przewodu co biegnie od akumulatora, jeżeli nadal będzie cykał to uszkodzony elektromagnes, jeżeli odpali poprawnie to pozostaje włącznik rozrusznika lub stacyjka. U mnie przy takich objawach uszkodzony, był styk stacyjki, pozdrawiam.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez BartekBartlomiej
      Witam forumowiczów, czy posiada ktoś może w wersji pdf katalog części do Ursus 5314 lub pochodnego? 
      Dziękuję za pomoc. 
    • Przez Szymi6
      Witam, mam problem z c360 po wymianie samych panewek bez szlifu wału traktor po rozgrzaniu nie trzyma ciśnienia i mruga kontrolka od ciśnienia oleju. Zalany olejem turdus, wal nie ma rys mechanik kazal zalozyc nowe panewki i powiedzial ze bedzie cianienie ok.
    • Przez adikpl1
      Chyba Ursus zostanie do końca rozsprzedany :angry:

Aż się serce kraja co te skur... zrobili:
      ZPC URSUS
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, posiadam Ursusa 1224 i posiada on znaczny wyciek płynu hamulcowego. Poci się on centralnie na łączeniu ciągnika[na jego połowie]. Podejrzewamy że może być to wysprzęglik sprzęgła. Jakie są jeszcze możliwe wadliwe elementy? Czy to tylko wina wysprzęglika?  Jest to ursus 1222[ 1224]. Pozdrawiam

• Przez Bartek003
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy bardzo skróci się żywotność skrzyni w ursusie 1214 gdy dołożę do niego turbo. Obciążenie mam od 1614 i teraz było by można zwiększyć trochę mocy tak jak np. Zetor 14145

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj