masa24

T 6 180 stały przepływ oleju

Polecane posty

masa24    2344

Witam , Man problem podczas pracy z opryskiwaczem . Mam automatycznie regulowana wysokość belki na czujnikach , wymaga stałego przepływu oleju. Jednaj muszę wiązać wajche bo odbija . Wiem ze są jakies zapadki , próbowałem nimi to zablokować ale nic to nie dało 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woytek    6

Powrót podpinasz pod wolny spływ, czy rozdzielacz? 

Na każdej sekcji jest tak samo? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

Odbija bo osiąga maksymalą wartość ciśnienia, spróbuj  zmniejszyć przepływ oleju na sekcji, powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubi13    36

Tym regulujesz napięcie linki, mozesz zrobic tak ze sie zablokuje, ja tak robilem, dla kazdej sekcji. Nie wiem czy napięcie linki, ale ciężej odbija. 

 

1088EAFA-A75A-45F7-AF08-46081034EFD8.jpeg

Edytowano przez kubi13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubi13    36

Dziwne u mnie działało, można pobawić się jeszcze w naciągnięcie lub poluzowanie linki,  nie wiem czy to coś da.

Edytowano przez kubi13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macherr    4
Napisano (edytowany)

A za tymi regulatorami nie ma małych pokręteł do regulacji przepływu ?

może masz uszkodzone te zatrzaski,  element wewnętrzny tego jest wymienny przynajmniej w case a tak samo wygląda

u mnie zardzewiało 

Edytowano przez macherr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2344

Jest regulacja przepływu tez. Dałem minimalnie i dakek to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kedar88    43

U siebie pryszcze też t6 z włączonym przepływem i dobrze to działa. Z tym że mam podpięty opryskiwacz do wyjścia załączonego z joysticka (przy pozycji V działa w dwóch a nie trzech zakresach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2344

I jak włączasz ta v ? Tak jak w instrukcji ze najpierw na wolny  spływ potem I albo IV  , neutralny obieg i dopiero V?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kedar88    43

Dokładnie tak jak w instrukcji bo trzeba przejść z trzech zakresów do dwóch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2344

Może mam coś schrzanione , bo na każdym zakresie nie widze różnicy .  Ustawiam np V równo z ta strzałka tak ??  Czemu na tym pokrętle są  po 2 razy napisane zakresy 1 2 3 4 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kedar88    43

Aktualnie ustawiony zakres masz na wprost strzałki. Zrób zdjęcie Twojego ustawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2344

Coś u mnie nie tak bo dalej nie mogę tej 5 przesunąć na strzałkę . To jest max

D72EFC0D-F55E-448A-8AEF-721DB810F1E6.jpeg

24FAF831-A8D5-45F7-9897-0D1AE2DA1C71.jpeg

7498BA69-1F07-4F9F-9FFA-43E0E0639733.jpeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kedar88    43

Ustaw na I lub IV, następnie przesuń dźwignie w kabinie z pozycji neutralnej i trzymaj i niech ktoś inny przestawi pokrętło na V (musi wskoczyć w swoje miejsce, na zdjęciu jest tak pomiędzy - tak być nie może). Nie pamietam czy dźwignie dawało się od siebie czy do siebie.

Oczywiście robisz to na zgaszonym ciągniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2344

Dźwignie w kabinie na swobodny przepływ wg instrukcji to od siebie .dzięki jutro spróbuje i dam znać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2344

wszystko dziala ,  na 4 a nei 5.   nie dzialalo bo te pokretla byly przy gniazdach innych a odnosily sie do innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2344

tak jest, dzieki za pomoc,   teraz tylko pytanie czy nie beda przewody sie grzaly , bo jak sznurkiem wiazalem to sie grzaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez morwsin
      Cześć, szukam pomocy bo od paru dni wyskakuja mi te błędy 3293 i 3176. Wymieniałem filtry paliwa. Jutro zajrzę jeszcze do zbiornika czy czasem smok się nie zatkał, dodatkowo wyczyszczę odstojnik ale jak widzę jest czysty. Ciagnik ma 760 mtg. Co jeszcze mogę sprawdzić?. Dodam że serwis był podłączał go pod komputer było parę błędów ale potem zrobił test, disgnostyke i było wszystko ok. Błędy wyskakują ja ciągnik np jedzie pod górkę i chce szybko dodać mu gazu tak jak by nie dostawał paliwa. Proszę o porady dzięki. 
    • Przez Farmerinio00
      Witam mam problem z kombajnem zbożowym new holland tx30 kombajn kupiony z Francji był przezbrojony całkowicie na kukurydzę został przezbrojony do cięcia zboża . Ale po całkowitym przezbrojeniu i próbie cięcia zboża kombajn nie pobiera zboża i wszystko wałkuje się na motowidle a jak już pobieże to się odrazu za podajnikiem pochyłym zapycha proszę o jakieś rozwiązania problemu 
    • Przez morwsin
      Cześć, szukam pomocy bo od paru dni wyskakuja mi te błędy 3293 i 3176. Wymieniałem filtry paliwa. Jutro zajrzę jeszcze do zbiornika czy czasem smok się nie zatkał, dodatkowo wyczyszczę odstojnik ale jak widzę jest czysty. Ciagnik ma 760 mtg. Co jeszcze mogę sprawdzić?. Dodam że serwis był podłączał go pod komputer było parę błędów ale potem zrobił test, disgnostyke i było wszystko ok. Błędy wyskakują ja ciągnik np jedzie pod górkę i chce szybko dodać mu gazu tak jak by nie dostawał paliwa. Proszę o porady dzięki. 
    • Przez Windziu
      Cześć!
      Mam problem z NH TX68. Kombajn na wbitym biegu a na joysticku ustawionym na N pełznie powoli do przodu. Potencjometr wymieniony, wyregulowany że na N swiecą trzy diody (żółta, zielona i czerwona) czyli elektrycznie powinno być OK. Czy dobrze myślę, że trzeba byłoby wyregulować zerową pozycję na hydrostacie (pompie, silniku czy skrzyni-nie moge dojść gdzie może być regulacja)? Ktoś przerabiał temat?
      Czy ktoś poratowałby instrukcją serwisową do w/w TX'a? 
    • Przez ENDURAK91
      Czym się różni wersja Elevation od zwykłego CX6080?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj