pronarek

Producenci kabin

Polecane posty

mistqo    0

Kabiny Feliksa naglaka są bardzo solidnie wykonane. Przy zamówieniu można se bardzo dużo bajerów dać i ta kabina będzie świetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

podpinam wypowiedz kowalus00 do bardziej odpowiedniego tematu


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie posiadam 60 ale bardzo je lubie bo duzo w mojej miejscowowsci ich jezdzi ale takie cos widze pierwszy raz :P

http://www.naglak.pl/news.htm

A ja właśnie takie coś zamówiłem, tylko szkoda że trzeba czekać pół roku na nią, ja zamówiłem już z tylną zabudową na stałe (nie wiem jak to będzie wyglądało)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moze ktoś ma lub wie coś o kabinach Koji a konkretnie chodzi mi o ta z plastikowymi błotnikami i zabudowanym tyłem (zdjecia mile widziane)


Było ich czterech: -Ursus 2812+tur
-UrsusC-360
-Zetor 7745
-Fendt 309 LSA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie kabin od Naglaka czy w nich jest jakieś ogrzewanie w standardzie?? bo w Kojach jest taka rura od silnika do kabiny a przy kabinach naglaka nic takiego nie widziałem.


Było ich czterech: -Ursus 2812+tur
-UrsusC-360
-Zetor 7745
-Fendt 309 LSA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1562

Czesc Marcin jak chcesz to podaj swojego emaila to ci wysle 3 zdjecia kabiny z plastykowymi błotnikami firmy "koja"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dmnk217    0

Może nie bardzo na temat kabin do 330 i 360 ale jak ktoś poszukuje kabiny to mam ceny kabiny do chińskiego ciągnika Prokmar DF 504 8000zł netto + 200netto za błotniki, do Pronara 5122, 82TSA-II wyposarzenie z wentylacją i ogrzewaniem bez błotników i siedzenia z lusterkami, światłami roboczymi 18000zł netto, kabiny do ciągnika Ursus 7524 tzw SPS z podstawowym wyposażeniem tj. lusterka,świetła robocze,nawiewy,wycieraczki,światła kierunkowskazów, kabina bez siedzenia i błotników w cenie netto 28 904,00 zł(to do JD tyle kosztuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

@Ursusc385 założyłeś już tą kabinke ile ona kosztuje z plastikami i bez?


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1562

to nie moja ;) z błotnikami plastykowymi kosztuje 3340 zł a bez błotnikow to nie wiem ja zamowiłem w sklepie kabine naglaka bo tylko tej firmy mogłem dostac a chciałem koi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

A gdzie zamawiałeś bo niedaleko mieszkasz?hehe


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1562

u nas w miejscowosci jest sklep z czesciami do maszyn rolniczych i on wszystko co zamawia np.maski opony itd. to przez grene w mrągowie i tam akurat maja tylko kabiny naglaka.

to jest troche pokrecone bo ja zamawiam w sklepie w a sklep zamawia w grene w mrągowie i oni jeszcze z mrągowa zamawiaja kabine z grene z konina i tam maja tylko naglaka ;) w nastepnym tygodniu powinienem miec juz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

To nie lepiej było odrazu zamówić w grene? Może taniej by wyszło.


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam problem a mianowicie udało mi się kupić po bardzo okazyjnej cenie kabinę do C330 dwuletnią, (typu zetor , duża, taka jak na allegro sprzedają). Po założeniu do 30 odpaliłem ciągnik i ruszyłem w teren po przejażdżce doszedłem do wniosku ze nie da się teraz tym ciągnikiem jeździć ponieważ jest tak głośno w kabinie że nie da się wysiedzieć. Dlatego mam pytanie czy jest jakaś możliwość wygłuszenia kabiny,czy jeżeli dam gumę na podłogę to coś pomóżcie ponieważ w moim przypadku kabina jest niezbędna. Może znacie jakieś sposoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekzet    78

moim zdaniem najlepiej bedzie jakbys wyłożył czyms podłoge np. guma a szpary czyms zalepic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem nad gumą kopalnianą taką zbrojoną około 1cm grubości dać na podłogę ale jeszcze zostaje sprawa oddzielenia kabiny od silnika oraz jak jest podnośnik z tyłu to jakoś zabudować wolną przestrzeń do szyby ponieważ jest tam tylko taka plandeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Skoro jest to ta "duża" kabina i zachodzi ona dość daleko na maskę to będzie ciężko wyciszyć. Jedyne co możesz zrobić to spróbować zastosować materiały dźwiękochłonne. No bo zatkanie wszystkich dziur trochę da ale i skrzynia biegów będzie przenosić dźwięki.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się kabina jest naprawdę duża od kierownicy jest jakieś 30cm do szyby i kabina kończy się przy skrzynce narzędziowej pod bakiem, ciekawe czy dały by coś maty bitumiczne i czy musiał bym okleić błotniki oraz maskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kposy    1

ja tam Ciebie nie rozumiem ...oplaca sie tak wyciszac....przeciez 30tka nie jest az taka glosna ...ja mam tez duza kabine ( nie wyciszona) ale nie jest az tak glosno...ludzie jezdza bez kabin i daja rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale w tej kabinie jest tak głośno że jeżeli jej nie wyciszę to będę zmuszony ściągnąć i jeździć bez ponieważ jest nieprzesadzając 4 razy ciszej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja też nie wspominam miło jazdy ciapkiem z kabiną ;) . Wygłuszenie najlepiej zrobić z wielu warstw, np. guma-cienka gąbka-filc-guma itp.Takie materiały najlepiej pochłaniają dźwięk. Wyłożysz tak skrzynie, błotniki, dach i co tam się da i powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

mam małą kabinke i fakt że jest głośno, wykłądanie itd może się skończyć tak ze będzie towpadało w drgania i jeszcze bardziej hałasowało, w moim ciaperze zapsiukałem troche dziury pianką montarzową a potem poprzycinałem norzem żeby to jakoś wyglądało i troche mniej to wszystko drży, dlatego myśle że pianka to dobry pomysł i trzyma się dobrze potem można jakimś sprayem przejechać i będzie łądnie wyglądało, ale jeśli tak mocno kabina zachodzi to tylko jazda z otwartymi dzwiami pomoże i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MrJareczek
      Mógłby ktoś podać mi wymiar przedniej wycieraczki do kabiny Naglaka do Ursusa C-360?
      Zgubiłem ją i nie mogę teraz nigdzie znaleźć rozmiaru
      To taka kabina:
      http://maszynyrolnicze-lidia.eu/photos/Kabina%20C-360%20z%20blotnikami-%20bok.JPG
    • Przez DK94
      Witajcie kilka dni temu w końcu udało mi się kupić orurowanie na kabinę "orzech", http://www.agrofoto....599-orurowanie/ poszukuję wszelkich rysunków, planów i informacji na temat orurowania. Brakująca rurka z przodu już wspawana, całość jest za miniowana i czekam teraz na czerwony lakier.
       

       

       

       
      Co do tego mocowania to go jeszcze nie malowałem, bo trzeba go naprawić, ponieważ ktoś odciął dziurę na 3 śrubę. Jeśli ktoś by chciał sprzedać mocowania przy błotnikach do zwolnic to proszę o kontakt, albo może mi zrobić dokładne zdjęcia ich.
       
      Śruby pomiędzy silnikiem a skrzynią mają normalny gwint czy drobny, muszę kupić dłuższe. Czy śruby imbusowe będą lepsze od tych na klucz (pod względem twardości).
       
      PS proszę moderatora o przestawienie tematu do działu "Nadwozie".
    • Przez artur1980
      Witam gdzie moge dostac amory do kabiny 133.14 bo moje juz padly
       
    • Przez armo
      witam szanownych forumowiczów
      jak w temacie chodzi o mf 3060, dolne przednie słupki kabiny niestety zaczęły od pewnego czasu puchnąć pod uszczelkami szyby, koniecznie muszę wyciągnąć przednią szybę i doprowadzić słupki do porządki póki jest jeszcze co. Czy może ktoś próbował dokonywać takiej operacji? Szyba jest dzielona (duża górna część oraz dwie wąskie dolne części ), uszczelki są twarde (nie wiem czy od nowości takie są czy ze starości). Proszę o odpowiedź jak się zabrać do tej operacji, czy wymaga to poważnej demolki czy są jakieś sposoby na ułatwienie tej operacji.
      pozdrawiam wszystkich
    • Przez nerdy111
      Witam!
       
      Kupiłem U-902 - tak ma przynajmniej w dowodzie wbite ... ale... raczej składak... Niby ma wyjście ze skrzyni na wałek przedniego napędu, nowszy typ silnika i zaczepy ale bez hitcha... Ale jest pewien probelm... tak w połowie obrotomierza kabina łapie straszne wibracje - takie buczenie z brzęczeniem... ale jak wyjdę z ciągnika i ręcznie dodam gazu to specjalnie nic wiele od silnika nie słychać... Co to może być... gumowe łączniki pod kabiną? Niby kupiłem nowe i jadą już chyba... Zobaczę co sie stanie jak wymienię... Miał ktoś taki przypadek? Pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj