pronarek

Producenci kabin

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ursusc385    1565

A za okrągłe błotniki trzeba dopłacać ? Bo ja bym wolał na okrągłych błotnikach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Zobaczcie tą >link< widziałem zdjęcia takiej tylko że rolniczej, szerokiej :) kabina jest od Szyszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronarek    2

A wiec co do tej mojej kabiny Bartesko no to się strasznie zawiodłem bo są bardzo wielkie nie dociągnięcia uszczelki nie dokładnie pozakładane brakuje przedłużeń do dźwigni od podnośnika spryskiwacz nie działa itd itd ogólnie kabine w skali od 1-6 oceniam na 2+ bo na wiecej nie zasługuje nawet powłoka lakiernicza jest tak straszna ze no nie wiem nic w życiu nie widziałem gorzej pomalowanego ;( coś czuję ze niestety nie bede mógł pochwalić tej kabiny ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

No to naglak jakościowo jest o wiele lepszy, ja ze swojej kabiny naglaka jestem zadowolony :D Ale jak bym miał kupować teraz kabine (a pewnie będę kupował) to wybrałbym tą z podłogą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
david85    3

Nie przejmuj się bo naglak w cale nie jest lepszy po prostu dobre bo polskie w mojej kabinie też gdybym chciał to szybę łokciem wypchnę w szyber dachu w pierwszy dzień sprężyna wypadła i gdybym chciał teraz z otwartym jechać to na łeb by mi spadł, rdza na ramie to po tygodniu stania przed garażem zaczęła wychodzić ogólnie jedna wielka porażka chociaż z daleka całkiem dobrze wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronarek    2

no ale powinno wszystko być a już widzę ze brakuje połowy śrub elementy podłogi wogóle nie pasują do siebie bo dziury są nie w tych miejscach co powinny przedłuzen dzwigni od podnośnika no porażka naprawdę zebym wiedział to wziąłbym naglaka albo szyszke bo znajomi brali i nie było żadnych braków a tu praktycznie wiecej brakuje niż jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronarek    2

dzwoniłem rano oczywiście babka która odebrała tel uznała ze ona nie jest upoważniona do podjęcia jakiś kroków kazała wysłać maila i ze porozmawia z szefem ale niestety nie doczekałem się odpowiedzi pewnie skończy sie tak ze sruby pojade dokupić i niektóre elementy dorobie we włsanym zakresie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Wysłać e-maila ale żeby chociaż odpowiadali na nie :D Juz pare wysłałem do nich i odpowiedzi brak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronarek    2

Nie no dzisiaj zakładałem kabinę BARTESKO z podłoga i myślałem ze szlak mnie trafi kompletnie nic do siebie nie pasuje wszystko krzywo pospawane mocowania przy ciągniku w ogóle nie zgrywają się z mocowaniami przy kabinie i żeby to była różnica z 1 cm to jeszcze bym przeżył ale różnica była 5 cm ;( Dałem podwójnie te gumowe poduszki podniosłem kabinę o 5 cm śruby dałem dłuższe i jakoś to poskręcałem ale jak to będzie to nie wiadomo ;(

Jutro będę składał podłogę (bo w pon mam zamiar żniwa robić) to zobaczymy jakie będą cyrki i wam napisze ale czuję ze będzie nie ciekawie bo nawet do nie ma mocowania do stopni po jednej stronie kabiny itd ... a i skrzynka od akumulatora jest za mała i też są złe mocowania i moge sobie ją na złom wywalić .... po prostu ta kabina to jedna wielka porażka szczególnie za ta cenę ... Na pewno mogę powiedzieć jedno ze nie polecam ani tej kabiny ani tej firmy !!! i przestrzegam bo robią straszny szmelc !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominik1994    69

a mówiłem ze te inne firmy mają wiele do życzenia ale cóz i ta podłoga pewnie g**** daje ale niech się @Pronanrek wypowie


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Nie którzy chwalą kabiny szyszki, ale co się okazało to ta moja kabina http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/234000-ursus-c-360-tur-3b/ to jest szyszka, i nie jestem z niej zadowolony :) Więcej czegoś takiego nie kupie :) Dach sam się zamyka, farba po roku czasu odpada, naglaka mam 2 lata i farba się trzyma, głupia szyba nie ma na całość uszczelki, tylko u góry i po bokach a na dole brak, przez co tam leci woda jak się myje i lekko wieje w zime ale to szczegół. Dzwi od jakiegoś czasu nie chcą się zamykać, a jak się zamkną to wystarczy lekko walnąć ręką i się otwierają :) Potrafią się same w czsie jazdy otworzyć... :)

To tyle na temat szyszki, z naglaka jestem bardziej zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groch    0

Ja w zeszłym tygodniu kupiłem kabinę Koji do jednej z moich 30`stek. Jakość wykonania nie budzi żadnych moich zastrzeżeń, wszystkie części kompletne - nawet trochę mi ich pozostało po montażu ;[ Jeśli miałbym drugi raz kupować, to na pewno byłaby to koja. Oto zdjęcia:

http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/234798-ursus-c-330/

http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/234799-ursus-c-330/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrick345    141

Ja w zeszłym tygodniu kupiłem kabinę Koji do jednej z moich 30`stek. Jakość wykonania nie budzi żadnych moich zastrzeżeń, wszystkie części kompletne - nawet trochę mi ich pozostało po montażu :) Jeśli miałbym drugi raz kupować, to na pewno byłaby to koja. Oto zdjęcia:

http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/234798-ursus-c-330/

http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/234799-ursus-c-330/

 

Daj więcej zdjęć najlepiej z środka.

Jaką wysokość ma teraz ciągnik?


Ursus C-330M każdemu go potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

ile dałeś za taką kabinkę bo też bym był zainteresowany kupnem i nie wiem ile mam wyciągnąć ze skarpety w przyszłości


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groch    0

Kabina kosztowała 2950 plus mój transport. Teraz 30-stka ma 234 cm wysokości. Jak tylko założę fartuchy i elementy uzupełniające podłogę (były w zestawie) to zrobię fotki wnętrza kabiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MrJareczek
      Mógłby ktoś podać mi wymiar przedniej wycieraczki do kabiny Naglaka do Ursusa C-360?
      Zgubiłem ją i nie mogę teraz nigdzie znaleźć rozmiaru
      To taka kabina:
      http://maszynyrolnicze-lidia.eu/photos/Kabina%20C-360%20z%20blotnikami-%20bok.JPG
    • Przez DK94
      Witajcie kilka dni temu w końcu udało mi się kupić orurowanie na kabinę "orzech", http://www.agrofoto....599-orurowanie/ poszukuję wszelkich rysunków, planów i informacji na temat orurowania. Brakująca rurka z przodu już wspawana, całość jest za miniowana i czekam teraz na czerwony lakier.
       

       

       

       
      Co do tego mocowania to go jeszcze nie malowałem, bo trzeba go naprawić, ponieważ ktoś odciął dziurę na 3 śrubę. Jeśli ktoś by chciał sprzedać mocowania przy błotnikach do zwolnic to proszę o kontakt, albo może mi zrobić dokładne zdjęcia ich.
       
      Śruby pomiędzy silnikiem a skrzynią mają normalny gwint czy drobny, muszę kupić dłuższe. Czy śruby imbusowe będą lepsze od tych na klucz (pod względem twardości).
       
      PS proszę moderatora o przestawienie tematu do działu "Nadwozie".
    • Przez artur1980
      Witam gdzie moge dostac amory do kabiny 133.14 bo moje juz padly
       
    • Przez armo
      witam szanownych forumowiczów
      jak w temacie chodzi o mf 3060, dolne przednie słupki kabiny niestety zaczęły od pewnego czasu puchnąć pod uszczelkami szyby, koniecznie muszę wyciągnąć przednią szybę i doprowadzić słupki do porządki póki jest jeszcze co. Czy może ktoś próbował dokonywać takiej operacji? Szyba jest dzielona (duża górna część oraz dwie wąskie dolne części ), uszczelki są twarde (nie wiem czy od nowości takie są czy ze starości). Proszę o odpowiedź jak się zabrać do tej operacji, czy wymaga to poważnej demolki czy są jakieś sposoby na ułatwienie tej operacji.
      pozdrawiam wszystkich
    • Przez nerdy111
      Witam!
       
      Kupiłem U-902 - tak ma przynajmniej w dowodzie wbite ... ale... raczej składak... Niby ma wyjście ze skrzyni na wałek przedniego napędu, nowszy typ silnika i zaczepy ale bez hitcha... Ale jest pewien probelm... tak w połowie obrotomierza kabina łapie straszne wibracje - takie buczenie z brzęczeniem... ale jak wyjdę z ciągnika i ręcznie dodam gazu to specjalnie nic wiele od silnika nie słychać... Co to może być... gumowe łączniki pod kabiną? Niby kupiłem nowe i jadą już chyba... Zobaczę co sie stanie jak wymienię... Miał ktoś taki przypadek? Pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj