pronarek

Producenci kabin

Polecane posty

rafal13113    144

nie ma podłogi przynajmniej jeszcze 4 miesiące temu nie robili żadnej podłogi goła skrzynia i most:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

jaką kabinkę polecacie do C330 ?? Żeby zrobiło się ciutkę ciszej niż teraz jest to raz a dwa to żeby widoczność była przyzwoita dodam że kabinkę będę brał razem z błotnikami i na raty :) Co się najlepiej sprawdza i jak wygląda sprawa montażu?? Wdzięczny byłbym za konkretne zdjęcia jakieś fajnej kabiny już zamontowanej na C-330 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1562

Ja polecam kabine Naglaka, moim zdaniem to najlepszy producent, ma najdokładniej wszystko porobione, np. głupie podnoszenie dachu, w Naglaku jak podniose dach to nawet jakbym drzewo na niego zwalił to się nie zamknie, a w szyszce to szkoda gadać, otworzysz dach troche pojeździsz i sam opada :) Naprawde jak masz kupować to tylko Naglak bo inne to będziesz żałował że kupiłeś, może trzeba troche dłużej poczekać na Naglaka ale naprawde warto :)

 

Ja jak w przyszłości będę kupował kabine do c-330m to tylko naglaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

a jak taka kabinka w środku wygląda?? Można jakieś foto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Jakbyście mieli jakieś foto wnętrza to byłbym wdzięczny ... Zastanawiam się czy produkują jakieś kabinki z podłogą do C-330 ... Robią takowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominik1994    69

nie produkujia ale nie jest trudno zrobic podloge do c330 ja mam kabine z blotnikami na c330 zobacz w mojej galerii


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

Wiesz może ile taka w full opcji stoi? Ładnie się prezentuje jeszcze żeby most obudowani :D super sprzęt by był ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

bardzo ciekawa propozycja, chętnie bym zaopatrzył ciapka w takie wyposażenie ale cena, pewnie z 5 tys. zł

 

daję link jak ktoś nie w temacie: http://www.naglak.pl/pl/oferta/kabiny-ciagnikowe/ursus-c-330-nowe-oblicze


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominik1994    69

ale ta cena to chyba bez klimy kilma kosztujie 4tyś ja wczoraj do nich dzwoniłem i zamówiłem do swojej C-330 pulipit z tego zestawu chociaż zebym wiedział że będą robić takie zestawy to bym poczekał


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bizonlove    1

Kupie se kabine do bizona wezme klime i wyposażenie wersji lux i do c360 kabine z klimą i halogenami tylko muszę zadzwonić i się spytać o cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronarek    2

No ja dzisiaj zamówiłem kabinę Bartesko z podłogą klima od matiza czeka już na montaż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1562

Wreszcie się zdecydowałeś :) Jednak wybrałeś Bartesko :) Jak przyjedzie ta kabina to koniecznie wstaw fotki lub wyślij mi na e-mail :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronarek    2

Czekałem na dobry moment :) i nie żałuje bo tak kupiłbym Naglaka a tak mam kabinę z podłogą teraz tylko będzie problem z montażem bo gdzieś czytałem na forum ze trzeba ją 1 cm w górę podnieść czy jakoś tak wogóle chyba bede musiał zrobić temat zeby ktoś mi podpowiedział jak to dobrze zrobić :)

 

Niestety maska zostanie oryginał no ale co zrobić brak kasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1562

Po to trzeba ja podnieść żeby podłogo była równo ze skrzynią :) Ja jak bym kupił to bym nic jej nie podnosił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A czy z kabiną Bartesko dają w zestawie deskę rozdzielczą oraz kokpit, czy trzeba są to osobno dokupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MrJareczek
      Mógłby ktoś podać mi wymiar przedniej wycieraczki do kabiny Naglaka do Ursusa C-360?
      Zgubiłem ją i nie mogę teraz nigdzie znaleźć rozmiaru
      To taka kabina:
      http://maszynyrolnicze-lidia.eu/photos/Kabina%20C-360%20z%20blotnikami-%20bok.JPG
    • Przez DK94
      Witajcie kilka dni temu w końcu udało mi się kupić orurowanie na kabinę "orzech", http://www.agrofoto....599-orurowanie/ poszukuję wszelkich rysunków, planów i informacji na temat orurowania. Brakująca rurka z przodu już wspawana, całość jest za miniowana i czekam teraz na czerwony lakier.
       

       

       

       
      Co do tego mocowania to go jeszcze nie malowałem, bo trzeba go naprawić, ponieważ ktoś odciął dziurę na 3 śrubę. Jeśli ktoś by chciał sprzedać mocowania przy błotnikach do zwolnic to proszę o kontakt, albo może mi zrobić dokładne zdjęcia ich.
       
      Śruby pomiędzy silnikiem a skrzynią mają normalny gwint czy drobny, muszę kupić dłuższe. Czy śruby imbusowe będą lepsze od tych na klucz (pod względem twardości).
       
      PS proszę moderatora o przestawienie tematu do działu "Nadwozie".
    • Przez artur1980
      Witam gdzie moge dostac amory do kabiny 133.14 bo moje juz padly
       
    • Przez armo
      witam szanownych forumowiczów
      jak w temacie chodzi o mf 3060, dolne przednie słupki kabiny niestety zaczęły od pewnego czasu puchnąć pod uszczelkami szyby, koniecznie muszę wyciągnąć przednią szybę i doprowadzić słupki do porządki póki jest jeszcze co. Czy może ktoś próbował dokonywać takiej operacji? Szyba jest dzielona (duża górna część oraz dwie wąskie dolne części ), uszczelki są twarde (nie wiem czy od nowości takie są czy ze starości). Proszę o odpowiedź jak się zabrać do tej operacji, czy wymaga to poważnej demolki czy są jakieś sposoby na ułatwienie tej operacji.
      pozdrawiam wszystkich
    • Przez nerdy111
      Witam!
       
      Kupiłem U-902 - tak ma przynajmniej w dowodzie wbite ... ale... raczej składak... Niby ma wyjście ze skrzyni na wałek przedniego napędu, nowszy typ silnika i zaczepy ale bez hitcha... Ale jest pewien probelm... tak w połowie obrotomierza kabina łapie straszne wibracje - takie buczenie z brzęczeniem... ale jak wyjdę z ciągnika i ręcznie dodam gazu to specjalnie nic wiele od silnika nie słychać... Co to może być... gumowe łączniki pod kabiną? Niby kupiłem nowe i jadą już chyba... Zobaczę co sie stanie jak wymienię... Miał ktoś taki przypadek? Pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj