pronarek

Producenci kabin

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
antonio86    39

Ta kabina to alb naglak ,albo (i to jest bardziej prawdopodobne kopia naglaka)

Mam n identyczną naglaka

Ale ja 3 lata temu za taką bez świateł płaciłem drożej i to u producenta podejrzana dla mnie ta cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prorok    2050

Twoja jest poszerzana?Ile płaciłeś u Naglaka za transport? Ile dałeś?.Właśnie ta kabina wyglądem się wiele nie różni od Naglaka tylko ciekawe jak z jakością. Może już ktoś miał styczność z tymi kabinami?


Ci Prorocy co chleb jedzą g**no wiedzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antonio86    39

moja nie jest poszerzana (20 cm róznicy i 200 zł więc wybrałem wąższa; 3 osoby mają wygodnie i moim zdaniem lepiej wygląda od poszerzanej)

Z transportem nnie wyniosło coś koło 3400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prorok    2050

No dobra Naglakbiggrin.gif dzięki za wyjaśnienie....smile.gif.Czyli jak by co to można brać?Będzie ok?

Wytłumaczcie mi jedno dlaczego na jednej aukcji kosztuje 3290zł a na innej 3600zł? Z czego wynika ta różnica w cenie?


Ci Prorocy co chleb jedzą g**no wiedzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamo24    1

Ja kupowałem do 60-tki 2 lata temu Naglaka bez błotników za 2800 w tym transport ze składnicy. Powiem tyle wszystko ok było by jakby zamki w drzwiach nie zacinały się, czasem trudno otworzyć nawet, gumy na ogranicznikach w drzwiach wyrobiły się jedna odleciała całkiem. Co jeszcze złej jakości te niby siłowniki mechaniczne od tylnej szyby co trochę rozkręcają się śruby co trzymają. Mogli by jeszcze pomyśleć o jakiejś blasze z tyłu jak w starych kabinach czeskich bodajże zamiast tej płachetki bo ona daje tyle co nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominik1994    69

@prorok tak będzie ok a cena się rózni bo gola ma ceny naglaka a ten koles to jest handlarz który chce wiecej zarobić pzdr.


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prorok    2050

Czyli jak by co to warta swojej ceny?Widziałem już Naglaki na innych ciągnikach i przypadły mi do gustusmile.gif. Jak jest u nich z transportem(u Tych z Goli i z Naglaka?) No chyba że coś ciekawego jeszcze w międzyczasie wyskoczy....Bartesko lepszy komfort ale ciut za wysokie i jakoś bardziej podoba mi się Naglaksmile.gif


Ci Prorocy co chleb jedzą g**no wiedzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Gorzej jak 12stka nie da rady :rolleyes:

to 16stka da radę :)


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

A wiecie czy Naglak robi jakieś inne mocowania do kabin, takie żeby pasowały to tura 3b ? Bo mam jedną kabine Naglaka i ona nie pasuje do 3b :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

nie orientuje się ktoś czy można gdzieś dokupić nowe drzwi do takiej kabinki http://www.agrofoto.pl/forum/index.php?app=gallery&module=images&section=viewimage&img=216283


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominik1994    69

@512dsa nie pasują jak by pasowały to bym kupil do mojej c-330 zobacz u mnie w galerii jaką mam kabine


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

@Dominik1994 ile dałeś za swoją kabinkę?


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

myślę, że po paru przeróbkach mógłby pasować


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominik1994    69

aha kurcze musze jakiś zrobić albo zamówić bo ten obecny mnie wkurza a czy może ktoś próbował załozyć taki pulpit od naglaka do c-330 niech sie wypowie


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

Jak dobrze pamiętam to ktoś chyba miał pulpit w 30 kupiony na giełdzie w Słomczynie zdjęcie powinno być gdzieś w galerii :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominik1994    69

@damjan15 a mógl byś znaleść i podać link lub wrzucić na forum lub wysłać emailem pzdr.

 

 

p.s albo chociaż w jakiej kategori mam szukać


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominik1994    69

firma Naglak juz tworzy nowe oblicze C-330 ciekawe jak to wyjdzie chociaz pewnie bedzie mało wiary która bedzie chciała zmienic orginalny wygład C-330 B)


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki20    2

Witam mam takie pytanko jak wygląda sprawa z podłogą w tych kabinach plastikowych Naglaka do c-360?? macie może jakieś zdj albo cos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MrJareczek
      Mógłby ktoś podać mi wymiar przedniej wycieraczki do kabiny Naglaka do Ursusa C-360?
      Zgubiłem ją i nie mogę teraz nigdzie znaleźć rozmiaru
      To taka kabina:
      http://maszynyrolnicze-lidia.eu/photos/Kabina%20C-360%20z%20blotnikami-%20bok.JPG
    • Przez DK94
      Witajcie kilka dni temu w końcu udało mi się kupić orurowanie na kabinę "orzech", http://www.agrofoto....599-orurowanie/ poszukuję wszelkich rysunków, planów i informacji na temat orurowania. Brakująca rurka z przodu już wspawana, całość jest za miniowana i czekam teraz na czerwony lakier.
       

       

       

       
      Co do tego mocowania to go jeszcze nie malowałem, bo trzeba go naprawić, ponieważ ktoś odciął dziurę na 3 śrubę. Jeśli ktoś by chciał sprzedać mocowania przy błotnikach do zwolnic to proszę o kontakt, albo może mi zrobić dokładne zdjęcia ich.
       
      Śruby pomiędzy silnikiem a skrzynią mają normalny gwint czy drobny, muszę kupić dłuższe. Czy śruby imbusowe będą lepsze od tych na klucz (pod względem twardości).
       
      PS proszę moderatora o przestawienie tematu do działu "Nadwozie".
    • Przez artur1980
      Witam gdzie moge dostac amory do kabiny 133.14 bo moje juz padly
       
    • Przez armo
      witam szanownych forumowiczów
      jak w temacie chodzi o mf 3060, dolne przednie słupki kabiny niestety zaczęły od pewnego czasu puchnąć pod uszczelkami szyby, koniecznie muszę wyciągnąć przednią szybę i doprowadzić słupki do porządki póki jest jeszcze co. Czy może ktoś próbował dokonywać takiej operacji? Szyba jest dzielona (duża górna część oraz dwie wąskie dolne części ), uszczelki są twarde (nie wiem czy od nowości takie są czy ze starości). Proszę o odpowiedź jak się zabrać do tej operacji, czy wymaga to poważnej demolki czy są jakieś sposoby na ułatwienie tej operacji.
      pozdrawiam wszystkich
    • Przez nerdy111
      Witam!
       
      Kupiłem U-902 - tak ma przynajmniej w dowodzie wbite ... ale... raczej składak... Niby ma wyjście ze skrzyni na wałek przedniego napędu, nowszy typ silnika i zaczepy ale bez hitcha... Ale jest pewien probelm... tak w połowie obrotomierza kabina łapie straszne wibracje - takie buczenie z brzęczeniem... ale jak wyjdę z ciągnika i ręcznie dodam gazu to specjalnie nic wiele od silnika nie słychać... Co to może być... gumowe łączniki pod kabiną? Niby kupiłem nowe i jadą już chyba... Zobaczę co sie stanie jak wymienię... Miał ktoś taki przypadek? Pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj