pronarek

Producenci kabin

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Stash    0

Witam. Mam pytanie.

 

Jestem zainteresowany kupnem kabiny naglak do c360 i moje pytanie jest takie że nie wiem gdzie naglak ma najblizej mnie partnerów gdzie moglbym kupic ich kabine. Mieszkam w Serokach woj. Mazowieckie , powiat żuromiński , gmina lutocin. Wie ktos moze gdzie moze byc najblizszy handlarz z kabinami naglaka??


-U-R-S-U-S- POWER
C-360 & T25A
Rotacyjna POWER is the best :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
david85    3

Witam. Mam pytanie.

 

Jestem zainteresowany kupnem kabiny naglak do c360 i moje pytanie jest takie że nie wiem gdzie naglak ma najblizej mnie partnerów gdzie moglbym kupic ich kabine. Mieszkam w Serokach woj. Mazowieckie , powiat żuromiński , gmina lutocin. Wie ktos moze gdzie moze byc najblizszy handlarz z kabinami naglaka??

Firma GOLA ogłasza się na allegro ja od nich brałem za dowóz płaciłem 150zł wydaje mi się tanio cen też nie mają zawyżonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antonio86    39

naglak@naglak.pl

Napisz im z kąd jesteś a podadzą ci punkty z twojej okolicy!

Ja tak robiłem!

Warto dać wiecej za naglaka,bo naprawde solidne kabiny,te na targowiskach 500zł tańsze ,a szybe ręką wypchniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

co racja to racja, wczoraj byłem w okolicznej składnicy i oglądałem kabiny i szczerze mówiąc żadna mi się nie spodobała: słaba jakość spawów, uszczelki w szybach były za słabo zamocowane, itd ale co najbardziej mi się rzuciło w oczy to brak tabliczek znamionowych(!)


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matelusz    2

ja zamontowalem na swojej c-360 kabine od MF 255. tak ja odszykowalem ze wszyscy mysla ze jest nowa. dodatkowe zalety to drzwi otwierane na kolo i wiecej miejsca za siedzeniem kierowcy. :rolleyes:

 

 

 

wiesz wszystko fajnie ale nie boisz sie ze blotniki z tworzywa mogs sie uszkudzić maska tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

ciężko jest coś wywnioskować ze zdjęć jak jest z jakością wykonania ale prezentuje się całkiem całkiem, co do błotników to jeżeli nie będziesz jeździł do lasu to będą całe


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominik1994    69

po 1) nie bęnde jezdził po lesie

po 2) ten ciągnik robi tylko 20-30mtg wiec praktycznie stoi

te tworzywo jest bardzo mocne sąsiad ma taki zestaw i widze jak pracujie i jezdziłem taką c360 konfort superr


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

po 1) nie bęnde jezdził po lesie

po 2) ten ciągnik robi tylko 20-30mtg wiec praktycznie stoi

te tworzywo jest bardzo mocne sąsiad ma taki zestaw i widze jak pracujie i jezdziłem taką c360 konfort superr

jak tak to błotniki z tworzywa zdadzą u ciebie egzamin, sam po remoncie będę w c-330 zmieniał kabinę ale wybiorę tańszą, chciałem zostawić oryginalną ale drzwi i przednie dolne blachy są do wywalenia a i konstrukcja dachu nie lepsza


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alek162    1

co racja to racja, wczoraj byłem w okolicznej składnicy i oglądałem kabiny i szczerze mówiąc żadna mi się nie spodobała: słaba jakość spawów, uszczelki w szybach były za słabo zamocowane, itd ale co najbardziej mi się rzuciło w oczy to brak tabliczek znamionowych(!)

 

W składnicach jest pełno tych kabin. Miałem niezły ubaw jak je oglądałem. Uszczelki z metra cięte, można szybę ręką wypchnąć, brak tabliczek, dach, jak ktoś ma silną rękę, gnie się od razu, spawy tragiczne, zawiasy wyglądały jak z odzysku (patrz: z okien), nie we wszystkich drzwi się domykały, dach był podbity czymś w rodzaju gąbki przymocowanej do drewnianych listewek, które nie były niczym zabezpieczone. Nie wiem kto to kupuje, ale nie polecam i współczuje nabywcom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

@Dominik1994 ja tam do ciebie nic nie mam ale po jakiego uja tobie tyle kas wywalać na takie blachy jeżeli robisz te 30mtg??? Nie lepiej sobie tą kasę na coś innego wydać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominik1994    69

@tomi382 moga pdorózować 3 osoby

@alek162 ja mam kabiny na c 330 firmy szyszka i jest nie gorzej wykonana od naglaka

@damjan15 powiem tak zobacz jak ten ciągnik wygłada az wstyd przeż wieś jechać a jeśli chodzi to inne inwestycjie też będą

 

p.s zapraszam do galerii


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

No wiesz jak patrzeć na 30 i 60 to wstyd ale jak masz tyle sprzętu to po co Ci w ogóle 60??? Jednak jakbym był na twoim miejscu to bym nie kupił kabiny za tyle kasy na ciągnik który robi taki astronomiczny przebieg w ciągu roku :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominik1994    69

powiem tak czasami c-330 nie daje rady to się zapina c360 może przesadziłem ze 20-30mtg ale z 70-80mtg wiecej nie robi ale cała zime pracujie z dwukółka i przywozi bale a zima jest zimno wiec dobra kabina to fajna sprawa :rolleyes:


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alek162    1

@alek162 ja mam kabiny na c 330 firmy szyszka i jest nie gorzej wykonana od naglaka

 

To jest moja opinia, bardzo dokładnie oglądałem te kabiny, bo wybierałem coś na swoją C-360. Widziałem chyba 10 takich kabin zarówno do C-330 jak i C-360 w dwóch składnicach i jedna była gorsza od drugiej. Jedyne, co za nimi przemawia, to cena, ale lepiej jest dołożyć i mieć coś porządnego, co posłuży dłużej niż 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominik1994    69

jest ok w opjci bym zamówił do niej półke na radio i inne bajery jeśli chcesz bo radio naprawde słychać zresztą moge pokazać jak u mnie w c 330 gra :rolleyes:


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

Pupy se nie zawracaj kabiną bez imienną widziałeś ją na żywo? Jeżeli nie to nawet nie patrz bo tam spawy są tak porobione że przedszkolak lepiej może by pospawał najlepiej to pojedź gdzieś do jakiegoś POM-u czy Agromy i po oglądaj kabiny po 2 kawałki i po 4 kawałki to zobaczysz różnicę.

A co Dominik takową posiadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prorok    2050

No właśnie chcę się podowiadywać co i jak niby nie duża różnica miedzy Naglakiem(tylko nie wiem czy poszerzanym) a tą ale za tą różnicę była by np. ta półka na radio powiedzmy. Niby ta firma ma bogatą ofertę ale jak jest z jakością? Co o niej myślicie ma ktoś może taką kabinę? Najlepiej założoną na 60?


Ci Prorocy co chleb jedzą g**no wiedzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MrJareczek
      Mógłby ktoś podać mi wymiar przedniej wycieraczki do kabiny Naglaka do Ursusa C-360?
      Zgubiłem ją i nie mogę teraz nigdzie znaleźć rozmiaru
      To taka kabina:
      http://maszynyrolnicze-lidia.eu/photos/Kabina%20C-360%20z%20blotnikami-%20bok.JPG
    • Przez DK94
      Witajcie kilka dni temu w końcu udało mi się kupić orurowanie na kabinę "orzech", http://www.agrofoto....599-orurowanie/ poszukuję wszelkich rysunków, planów i informacji na temat orurowania. Brakująca rurka z przodu już wspawana, całość jest za miniowana i czekam teraz na czerwony lakier.
       

       

       

       
      Co do tego mocowania to go jeszcze nie malowałem, bo trzeba go naprawić, ponieważ ktoś odciął dziurę na 3 śrubę. Jeśli ktoś by chciał sprzedać mocowania przy błotnikach do zwolnic to proszę o kontakt, albo może mi zrobić dokładne zdjęcia ich.
       
      Śruby pomiędzy silnikiem a skrzynią mają normalny gwint czy drobny, muszę kupić dłuższe. Czy śruby imbusowe będą lepsze od tych na klucz (pod względem twardości).
       
      PS proszę moderatora o przestawienie tematu do działu "Nadwozie".
    • Przez artur1980
      Witam gdzie moge dostac amory do kabiny 133.14 bo moje juz padly
       
    • Przez armo
      witam szanownych forumowiczów
      jak w temacie chodzi o mf 3060, dolne przednie słupki kabiny niestety zaczęły od pewnego czasu puchnąć pod uszczelkami szyby, koniecznie muszę wyciągnąć przednią szybę i doprowadzić słupki do porządki póki jest jeszcze co. Czy może ktoś próbował dokonywać takiej operacji? Szyba jest dzielona (duża górna część oraz dwie wąskie dolne części ), uszczelki są twarde (nie wiem czy od nowości takie są czy ze starości). Proszę o odpowiedź jak się zabrać do tej operacji, czy wymaga to poważnej demolki czy są jakieś sposoby na ułatwienie tej operacji.
      pozdrawiam wszystkich
    • Przez nerdy111
      Witam!
       
      Kupiłem U-902 - tak ma przynajmniej w dowodzie wbite ... ale... raczej składak... Niby ma wyjście ze skrzyni na wałek przedniego napędu, nowszy typ silnika i zaczepy ale bez hitcha... Ale jest pewien probelm... tak w połowie obrotomierza kabina łapie straszne wibracje - takie buczenie z brzęczeniem... ale jak wyjdę z ciągnika i ręcznie dodam gazu to specjalnie nic wiele od silnika nie słychać... Co to może być... gumowe łączniki pod kabiną? Niby kupiłem nowe i jadą już chyba... Zobaczę co sie stanie jak wymienię... Miał ktoś taki przypadek? Pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj