pronarek

Producenci kabin

Polecane posty

marcin04    65

Hmm... ciekawa oferta. Ja już myślałem, że w Kunowie już nic nie robią a tu taka niespodzianka. Chyba się zacznę rozglądać za większym ursusem z kabinką do wymiany.


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radeg90    0

jest ogrzewanie ale nie w standardzie ale jest a żeby grzało jakoś się podłączało jakieś pręciki do silnika i tak to z ogrzewaniem jest dyskretniejsze niż w koi z rurą

 

 

 

- tu masz jak jest podałaczone ogrzewanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
armi95    0

Polecam kabinę "KOJA Smolniki " ,albo "czeską"


<<SPRZEDAM>> Taśmociąg do kostek siana lub słomy w bdb stanie z zaczepem do ciągnika. Jest on na kołach gumowych. Mało używany. Tanio. Okolice Węgrowa, Korytnicy. W razie pytań pisać na PW. <<SPRZEDAM>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

Koja może i fajnie wygląda ale na c-360, bo na c-330 to już nie za bardzo


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartollini    1

Siemka

Jak ten temat był poruszany to przepraszam

W mojej c360 jest kabina z końca lat 80

kupiona po 85

Sprawa polega na tym że po tylu latach eksploatacji zostały mi jedynie 2 szyby przednia i prawa

Chcielibyśmy z ojcem wstawić nowe szyby bo strasznie wieje w środku i czasami deszcz zacina

Ojciec był kiedyś w sklepie i pytał o szyby do kabiny to powiedzieli mu że typów jest dużo i szyby inne

Kabina nie jest taka jaką montowano oryginalnie jest kanciasta

posiada ona tabliczkę ale tabliczka zardzewiała i w żaden sposób nie można odczytać jej treści

Czy zna ktoś typy kabin produkowanych w tamtych czasach?

Najlepiej byłoby ze zdjęciami ale za dużo nie można wymagać

nie znam także producenta

jutro postaram się o fotki to będzie łatwiej odszukać jaki to typ

wesołych świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

to jak wstawisz fotki to daj tu link i postaramy się jakoś zaradzić


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartollini    1

ok na razie mogę powiedzieć tyle że posiada wycieraczkę pojedyńcze drzwi po lewej stronie po prawej otwartą skrzynkę na narzędzia albo choćby piwo, po lewej otwór do ogrzewania z chłodnicy, uchylany dach i tylna szyba

tył przymocowany na wygiętych rurkach

może ma ktoś taką kabinę i wie jaki to model?

poszukam filmiku albo zdjęcia w necie z taką kabiną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

oj nie, zapytam usera @Trafik on ma taką w swojej c-360 i ci jutro napiszę


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

wydaje mi się że tak, ale to sam musisz sprawdzić wymiary


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EDWIN    0

koledzy przewalam allegro i inne strony i poszukiwałem kabiny takiej jak ma sąsiad w 60 a wygląda ona tak ma dach z plastiku taki zaokrąglany jak w nowych ursusach tych 3512 i 4502 bodajże i przyciemniane szyby otwierany szyber tak jak w moim lambo błotniki takie opływowe i jest bardzo szczelna dużo tam gum zasłaniających a i na dachu są napisy ursus nie naklejki tylko farbą zrobione ;[ w ogóle kabina inna niż wszystkie on mówił że zamawiał ją w jakiejś firmie z 6 lat temu.i niegdzie tych kabin nie ma to co tylko on ją ma :lol:


Grand Prix 95 Power Machine + tur 6 polmot
i pomocnik c360 3p
a był i 3512 :( zal się z nim było rozstać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radeg90    0

Ja mam założone od poloneza z tylnej klapy. Poszukaj na szrocie może coś znajdziesz, ja dałem za swoje 15zł szt.

no dobrze Rafał ale ja tez miałem od poloneza nie musiałem nic zmieniać ale po zimie ch*j je strzelił;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mareczek78    2

Pytanie takie mam...

kabinę do ciągnika c-328 z silnikiem i przodem założonym od c-330

Z błotnikami oczywiście i tylna szyba z wziernikiem do obsługi opryskiwacza - to musi mieć!!!

Zapatruje się na Bratesko, iż robi kabiny z podłogą bynajmniej do c360. Czy robią do c330 - może ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezeta10    11

W piatek byłem w Bartesko po odbior swojej kabiny to widziałem u nich na placu podobne kabiny z białym napisem URSUS u gory na dachu moze to ich wynalazek tylko z metalowym dachem ale z tego co wiem to plastki tez maja w ofercie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

znalazłem taką stronkę producenta kabin: http://www.kabiny-rejek.pl/


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronarek    2

to jest tylko handlarz :lol: ale całkiem konkretny bo dzwoniłem do niego po ofertę to nawet mi się spodobała ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

to jest tylko handlarz :P ale całkiem konkretny bo dzwoniłem do niego po ofertę to nawet mi się spodobała :)

 

Mam identyczną kabine tylko bez błotników do c-360 to farba na blachach ok. roku wytrzymała i jej prawie nie ma już :) Podnoszenie dachu, w naglaku 100x lepsze, w tej jak podniesiesz to zaraz sam opada, a w naglaku choć byś chciał to nie opadnie :)

 

Jak masz kupować to tylko naglak, lub bartesko i koja, żadne inne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronarek    2

mój kuzyn ma szyszkę które są w tej aukcji i tak jak mówisz nie jest super ale jak bym kupił to będę malował maskę a jak maskę to i kabinę pomaluje a co do otwierania dachu to masz racje ale różnica w cenie pomiędzy naglakiem a szyszką wynosi ok 400-500 zł nie mówie tu o podstawie tylko o trochę wypasionej kabinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MrJareczek
      Mógłby ktoś podać mi wymiar przedniej wycieraczki do kabiny Naglaka do Ursusa C-360?
      Zgubiłem ją i nie mogę teraz nigdzie znaleźć rozmiaru
      To taka kabina:
      http://maszynyrolnicze-lidia.eu/photos/Kabina%20C-360%20z%20blotnikami-%20bok.JPG
    • Przez DK94
      Witajcie kilka dni temu w końcu udało mi się kupić orurowanie na kabinę "orzech", http://www.agrofoto....599-orurowanie/ poszukuję wszelkich rysunków, planów i informacji na temat orurowania. Brakująca rurka z przodu już wspawana, całość jest za miniowana i czekam teraz na czerwony lakier.
       

       

       

       
      Co do tego mocowania to go jeszcze nie malowałem, bo trzeba go naprawić, ponieważ ktoś odciął dziurę na 3 śrubę. Jeśli ktoś by chciał sprzedać mocowania przy błotnikach do zwolnic to proszę o kontakt, albo może mi zrobić dokładne zdjęcia ich.
       
      Śruby pomiędzy silnikiem a skrzynią mają normalny gwint czy drobny, muszę kupić dłuższe. Czy śruby imbusowe będą lepsze od tych na klucz (pod względem twardości).
       
      PS proszę moderatora o przestawienie tematu do działu "Nadwozie".
    • Przez artur1980
      Witam gdzie moge dostac amory do kabiny 133.14 bo moje juz padly
       
    • Przez armo
      witam szanownych forumowiczów
      jak w temacie chodzi o mf 3060, dolne przednie słupki kabiny niestety zaczęły od pewnego czasu puchnąć pod uszczelkami szyby, koniecznie muszę wyciągnąć przednią szybę i doprowadzić słupki do porządki póki jest jeszcze co. Czy może ktoś próbował dokonywać takiej operacji? Szyba jest dzielona (duża górna część oraz dwie wąskie dolne części ), uszczelki są twarde (nie wiem czy od nowości takie są czy ze starości). Proszę o odpowiedź jak się zabrać do tej operacji, czy wymaga to poważnej demolki czy są jakieś sposoby na ułatwienie tej operacji.
      pozdrawiam wszystkich
    • Przez nerdy111
      Witam!
       
      Kupiłem U-902 - tak ma przynajmniej w dowodzie wbite ... ale... raczej składak... Niby ma wyjście ze skrzyni na wałek przedniego napędu, nowszy typ silnika i zaczepy ale bez hitcha... Ale jest pewien probelm... tak w połowie obrotomierza kabina łapie straszne wibracje - takie buczenie z brzęczeniem... ale jak wyjdę z ciągnika i ręcznie dodam gazu to specjalnie nic wiele od silnika nie słychać... Co to może być... gumowe łączniki pod kabiną? Niby kupiłem nowe i jadą już chyba... Zobaczę co sie stanie jak wymienię... Miał ktoś taki przypadek? Pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj