pronarek

Producenci kabin

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ursus1212    0

powiedzcie mi jak jest z tym oświetleniem bo jeśli zamówiłem z halogenami to już są podłączone czy trzeba podłączać?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Najprawdopodobniej masz już podłączone, wystarczy tylko dać zasilanie na wypuszczony kabel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek7G    1

Mam pytanie do właścicieli nowych kabin z błotnikami metalowymi

Słyszałem, że błotniki wystają do tyłu bardziej niż te stare, półokrągłe - czy to prawda, a jeśli tak, czy istnieje możliwość rozgniecenia lamp przy zapięciu np rozsiewacza? zastanawiam się nad nową kabiną z błotnikami, i słyszałem taką teorię więc chcę się upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antonio86    39

ja mam kabine naglaka z metalowymi błotnikami i z plastikowymi końcwkamii powiem ci ,ze wystają mniej niz orginalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek7G    1

Mam jeszcze pytanie odnośnie skrzynki narzędziowej w naglaku - czy jest gdzieś na nią miejsce?? - bo z tego, co widziałem na zdjęciach na błotniku jej nie ma.

 

A jak z szerokością w środku?? czy jest miejsce z tyłu na ławkę, itp???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antonio86    39

Skrzynki niema ale w prawych drzwiach jest spora kieszeń (większa niż w seryjnych kabinach)

Przy wąskiej kabinie spokojnie można na błotniku założyć standardową od c-360

 

Ławka się zmieści,ale spokojnie można siedzieć na wysciełanych błotnikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal13113    144

możesz mieć siłowniki gazowe, drzwi otwierane do tyłu, uchylaną przednią szybę, nagrzewnicę, miejsce na radio, halogeny, specjalny trójkąt jako dojście do sterowania opryskiwacza, błotniki okrągłe lub kanciaste, szyberdach.

mówiąc szczerze kabina jest warta swoich pieniędzy i mimo że naglaka z wierzchu wygląda lepiej to podłoga rekompensuje wszystkie niedociągnięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Ja ciągle namawiam ojca na tą kabine do c-360 z turem 3b (tamta kabina to jest żeby nie wiało i nie padało 0 komfortu) ale on twierdzi że nie będzie kupował co roku kabiny :P

Mam prośbę jak założysz tą kabine to byś mógł porobić więcej fotek i wysłać mi na e-maila ?

I ile trzeba było czekać na nią ? I oni ją przywieźli czy sam musiałeś jechać ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal13113    144

fotki będą bez problemu, czekać trzeba było troszkę bo oni ją przywieźli i musieli nazbierać transport w dany region, a jak rozmawiałem z babką to mówiła że zazwyczaj wyrabiają się ze zrobieniem kabiny pod konkretnego klienta w ciągu 2 tygodni więc jest nieźle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markus1    2

Witam rafal ja też czekam na zdjęcia i wrażenia z jazdy.Chętnie bym posłuchał opinii bo wydać ponad 4 tysie i wielkiej różnicy nie poczuć to lipa ;[A fotki wstaw na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal13113    144

część zdjęć masz w mojej galerii reszta będzie podczas dalszych prac a efekt końcowy może gdzieś do dwóch miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus1212a    0

co do wycieszeniea jest super da rade radia posłuchać


Ursus c 330 x 3
Ursus c 360
Ursus U 1212
Ursus U 914 Kupię Obciążnik na przód do C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik17    7

Cześć . Potrzebuję kabinę do c-360

i mam w związku z tym pytanie ??

Czy Kabina np: od zetora 3320 będzie pasować do C-360 ??

Proszę was o szybką odp.

Z góry dzieki ..\

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus1212a    0

no bendzie ale taka kabina kosztujie 10tys.. bo una ma koles przy c360 od 7211


Ursus c 330 x 3
Ursus c 360
Ursus U 1212
Ursus U 914 Kupię Obciążnik na przód do C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik17    7

A mógłbyś zrobić zdj. tej 60

zobaczyłbym jak to wygląda

a kabiny są po 4 tyś na allegro używane w dobrym stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

A nie lepiej sprzedać c-360 i kupić zetora 5211 niż kombinować z kabiną ? bo to zaraz trzeba pedały od sprzęgła przerabiać, wajchy od podnośnika. Jest dużo roboty przy tym :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus1212a    0

no wiesz teraz nie mam jak bo sie nie widujie z gosciem za ładnie nie wygłada na c 360


Ursus c 330 x 3
Ursus c 360
Ursus U 1212
Ursus U 914 Kupię Obciążnik na przód do C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik17    7

na allegro widziałem c-360 z kabina od 7211 i nawet nawet

szeroka była strasznie ta c360 z ta kabina ale to nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarki    1

ma kyoś zdjęcia porządnaj kabiny przy ciapku z turem?

jak się pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MrJareczek
      Mógłby ktoś podać mi wymiar przedniej wycieraczki do kabiny Naglaka do Ursusa C-360?
      Zgubiłem ją i nie mogę teraz nigdzie znaleźć rozmiaru
      To taka kabina:
      http://maszynyrolnicze-lidia.eu/photos/Kabina%20C-360%20z%20blotnikami-%20bok.JPG
    • Przez DK94
      Witajcie kilka dni temu w końcu udało mi się kupić orurowanie na kabinę "orzech", http://www.agrofoto....599-orurowanie/ poszukuję wszelkich rysunków, planów i informacji na temat orurowania. Brakująca rurka z przodu już wspawana, całość jest za miniowana i czekam teraz na czerwony lakier.
       

       

       

       
      Co do tego mocowania to go jeszcze nie malowałem, bo trzeba go naprawić, ponieważ ktoś odciął dziurę na 3 śrubę. Jeśli ktoś by chciał sprzedać mocowania przy błotnikach do zwolnic to proszę o kontakt, albo może mi zrobić dokładne zdjęcia ich.
       
      Śruby pomiędzy silnikiem a skrzynią mają normalny gwint czy drobny, muszę kupić dłuższe. Czy śruby imbusowe będą lepsze od tych na klucz (pod względem twardości).
       
      PS proszę moderatora o przestawienie tematu do działu "Nadwozie".
    • Przez artur1980
      Witam gdzie moge dostac amory do kabiny 133.14 bo moje juz padly
       
    • Przez armo
      witam szanownych forumowiczów
      jak w temacie chodzi o mf 3060, dolne przednie słupki kabiny niestety zaczęły od pewnego czasu puchnąć pod uszczelkami szyby, koniecznie muszę wyciągnąć przednią szybę i doprowadzić słupki do porządki póki jest jeszcze co. Czy może ktoś próbował dokonywać takiej operacji? Szyba jest dzielona (duża górna część oraz dwie wąskie dolne części ), uszczelki są twarde (nie wiem czy od nowości takie są czy ze starości). Proszę o odpowiedź jak się zabrać do tej operacji, czy wymaga to poważnej demolki czy są jakieś sposoby na ułatwienie tej operacji.
      pozdrawiam wszystkich
    • Przez nerdy111
      Witam!
       
      Kupiłem U-902 - tak ma przynajmniej w dowodzie wbite ... ale... raczej składak... Niby ma wyjście ze skrzyni na wałek przedniego napędu, nowszy typ silnika i zaczepy ale bez hitcha... Ale jest pewien probelm... tak w połowie obrotomierza kabina łapie straszne wibracje - takie buczenie z brzęczeniem... ale jak wyjdę z ciągnika i ręcznie dodam gazu to specjalnie nic wiele od silnika nie słychać... Co to może być... gumowe łączniki pod kabiną? Niby kupiłem nowe i jadą już chyba... Zobaczę co sie stanie jak wymienię... Miał ktoś taki przypadek? Pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj