Terracan

obudowa filtrów paliwa

Polecane posty

Terracan    1
Witam.Może ktoś ma na srzedaż obudowę filtrów paliwa do Z058.Wstawił bym zdjecia ale nie mam pojęcia jak ,nie widzę tu ikony galerii.Chodzi mi o górną obudowę która jest przykręcona do bloku silnika.A od dołu kielichy 2 są do niej przykręcone w której siedzą filtry.Może ktoś ma to prosił bym o kontakt.

Wiadomość z agroFakt.pl

jacus    1762

jesli w sobote nie wywalilem na zlom to beda mial cos takiego-mialem w rekach i nie wiem czy poszla w prawo czy w lewo...poszukam,jak cos dam znac 

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez WojtekBuawski
      Witam Czy ktoś wie czym różni się skrzydło nagarniacza o nr katalogowym 5055/03-012 od 5055/03-016? Mam do wymiany wszystkie skrzydła i nie wiem jakie wziąć by pasowały. Z góry dziękuję za odpowiedź.
    • Przez Bizonowiec
      Witam.
      Potrzebuję pomocy odnośnie opon do Bizona Rekorda, oryginalnie stosowane były w nim opony 11,5x15, lecz takie już są niedostępne. I mam pytanie czy ktoś może zakładał do Bizona Rekorda opony 11,5/80x15.3 zamiast fabrycznych 11,5x15 i czy opony 11,5/80x15,3 pasują na oryginalną obręcz o średnicy 15''. DO opon 11,5/80x15,3 na stronach producenta obręcz zalecana jest o średnicy 15,3''.
      Z góry dziękuje za odpowiedź.
    • Przez hubertg7
      Witam!
      Pojawił się taki problem w naszym Bizonie rekordzie. Na wolnych obrotach pas na kole na odrzutniku jest równo z kołem, a na maksymalnych obrotach silnika pas się chowa nawet do 2 cm! i obroty młocarni są na poziomie 850-900. nie da się już ich zwiększyć. co może być przyczyną że pas się chowa? dodam że jak kupiliśmy tego bizona to uzyskanie 1100 obrotów nie było problemem. Pas jest nowy ma ok 49-50mm, wymieniliśmy tarcze na obydwóch kołach. Nigdzie nie ma luzów. Piasty na odrzutniku są nowe. Łożyska ślizgowe sprawdzone nawet smar czyściutki w nich nie przypalony. Czy ktoś miał już taki przypadek. Nie wiemy gdzie już szukać przyczyny.
    • Przez Bartek2115
      Witam, tak jak w temacie. Nie wiem co jest przyczyną. Przy koszeniu żyta gardziel się zapycha i nie da się kosić. Proszę o rade.
    • Przez Terracan
      Witam Panowie .Jak się reguluje gardziel żeby była idealnie w poziomie bo u mnie jedna strona jest deko niżej. Jest widzę jakaś regulacja na śrubie 12 tylko nie wiem jak to działa jak nie ma w kadłubie żadnych dziur fasolek żeby to można było podciągnąć tylko zwykle otwory .Chyba że ja czegoś nie rozumiem.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj