bkrawczyk7

skup zboża agrolok

Polecane posty

bkrawczyk7    36
witam, chce sprzedać pszenżyto do Agroloku, powiedzieli mi 1500 netto, cena kusząca. Tylko pytanie czy ktoś z was z nimi współpracował, czy wszystko przebiegało pomyślnie czy waga się zgadzała i czy wypłacili jak należy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2470

niech Ci przysla umowe na meila bo przez telefon wyglada pieknie. ja mialem kiedys z nimi handlowac ale jak przyslali mi umowy to dalem spokoj

  • Like 1

ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizon1    242

Też kiedyś chciałem im coś sprzedać ale powiedziałem im że cenę ustalamy przed załadunkiem i innej opcji nie przewiduję to się pani  mocno zdziwiła że mam takie wygórowane wymagania i się rozmowa na tym zakończyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limousine    38

W zeszłym roku sprzedałem 50 ton do nich i nie było problemu.

Wiadomo kontrakt podpisujesz na cenę i ilość a odbiór za miesiąc dwa. Także cena może się zmienić w jedną jak i w drugą w czasie odbioru.  


Produkcja bydła mięsnego + roślinna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2470
bkrawczyk7 napisał:

to były jakieś kruczki że dałeś spokój?

kiedys sialem groch mialem odbiorce ale cos tam sie wydarzylo i nie mialem gdzie sprzedac oni sie oglaszali ze kupuja zadzwonilem przez telefon wszystko ladnie pieknie wyslalem kurierem probke zeby nie byli nie jasnosci za kilka dni ustalona cena przez telefon gosc wysyla umowe na meila twierdza ze maja takie zasady czytam a w umowie tak cena moze sie zmienic. a kary dla rolnika w umowie byly za wszystko za przeladunek za nie doladunek (dla mnie to problem bo nie mam wagi samochodowej na gospodarstwie) za czas zaladunku (akurat to nie problem bo zaladunek byl i tak ladowarka) potracenia za zanieczyszczenia. i to mnie troche przerazilo i zrezygnowale ze sprzedazy do nich ale maja teraz moj nr w systemie i wydzwaniaja teraz zeby cos sprzedac ale z tego co podaja mi ceny to ja zawsze moge kupic 200zl taniej niz oni proponuja i mam jeszcze u swojego dostawcy rozladunek w cenie. raz kupilem jakies wapno u nich bo mieli w dobrej cenie i na tym sie skonczylo


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1587

Akurat te firmę to z daleka pod każdym względem jak od nich kupować wszystko dużo droższe niż u innych handlarzy a jak im sprzedawać to cena ładnie dopóki im towaru nie dostarczysz , a potem to obcinka to za to to za tamto i jeszcze przed cena końcową próbka idzie do laboratorium i dopiero wtedy cena ustalona jak im pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fogbuse70    7

Nic od nich nie kupuję, ale przy sprzedaży zboża żadnych problemów nie było. W tym roku 50t pszenicy. Umowa podpisana, za miesiąc - półtora odebrali. W umowie na samym wstępie potrącenia za parametry, ale w finalnym rozrachunku bez potrąceń. Dzwonią potwierdzić wagę zboża czy zgadza się ze swoja wagą. Ja tam polecam. Kasa szybko na koncie i kontakt telefoniczny też daje radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plati    105

Kupuje czasem material siewny, zdarzało się opryski. Nie było problemu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rekawice1
      Model: REES
      Wygodne rękawice poliestrowe, po wewnętrznej stronie dłoni pokryte marszczonym lateksem. Idealne do prac wymagających zwiększonej zręczności.
      Przykładowe zastosowanie: prace montażowe, prace remontowe, logistyka, budownictwo.
      Specyfikacja
      Dzianina: wytrzymała dzianina poliestrowa
      Nakrapianie: marszczony lateks
      Szeroki ściągacz zapewniający komfort pracy
      Produkt zgodny z normą EN 420 kat. I
      Kolor: czerwony/czarny
      Dostępne rozmiary: od 7 do 11
      Sposób pakowania
      Opakowanie zbiorcze: karton / 240 par
      Wymiary kartonu: 42x26x46cm
      Opakowanie wewnętrzne: worek foliowy / 12 par
      Każdy worek zawiera instrukcję użytkowania

      Sprzedajemy całe kartony - czyli zestaw 240 par.
      Oferowana cena jest kwotą netto - należy do niej doliczyć VAT 23%.
      Oczywiście realizujemy sprzedaż wysyłkową.
      tel. 604972 382



    • Przez slawek99
      Sprzedam sadzarkę kubełkową polską i kopaczkę elewatorową do ziemniaków, maszyny bardzo mało użytkowane, rocznie sadzone około 0,2 ha ziemniaków. Szczegóły na PW.
    • Przez Rogalik1991
      Witam . Posiadam na sprzedaż kosiarkę listwową Honda gcv 135.
      Zainteresowanych proszę o kontakt 508 870 963 . Uprzednio proszę o SMS ponieważ często jeżdżę autem a wiadomo jakie teraz mandaty 😉


    • Przez Rogalik1991
      Witam . Posiadam na sprzedaż przekładnie kątową na wałek Rochling.
      Zainteresowanych proszę o kontakt 508 870 963 . Uprzednio proszę o SMS ponieważ często jeżdżę autem z wiadomo jakie teraz mandaty 😉

    • Przez Nismo
      Witam. Kupię sortownik Remprodex do 17tys. Województwo Małopolskie Świętokrzyskie Śląskie 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj