Skocz do zawartości
pimper21

Bizon Rekord Z058 - zakup

Polecane posty

stalon    24

Witam. Mam do kupienia bizona Rekorda na hydro z danii z 1997r. stan techniczny jak i wizualny oceniam na bdb po oględzinach kombajn ma 1500 mth i delikatnie się poci-cieknie przy złączach na przewodach przy silniku, Moze ktoś podpowie na co jeszcze zwrócić uwagę przy zakupię i czy warto sie interesować taką wersja i ile może być wart ten kombajn jak jest w stanie bdb a może ktoś wie w razie w jaki by był koszt naprawy hydrostatu lub jak go wypróbować, czy lepiej kupić rekorda z tradycyjnym napędem z góry dziękuje za odp

Edytowano przez stalon

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Bartek72511
      Witam. Ceny usług idą w góre i planujemy na nasze 12 ha kupic jakiegos bizonka na przyszły rok. Najche tniej bysmy kupili jakiegos za 20 tysiecy i wsadzic w niego z 10 żeby wiedzieć czym się jeździ. Uważacie że to dobry pomysł? Jakiego Bizona najbardziej polecacie w takiej cenie?
    • Przez koras
      Witam zakupiłem Bizonka mam kilka pytań.
      Jaki olej do silnika i ile go wchodzi? Czy turdus się nadaje.
      Jaki olej hydrauliczny i ile go wchodzi. Z góry dziękuję
    • Przez szymon09875
      Sprzedam kombajn bizon z050/56. Rok 1978. W ciaglym użytkowaniu. Cena 8 tyś do negocjacji
    • Przez mateuszsoja1
      Witam, kupię kombajn Bizon z056 z roku 90 z małym przebiegiem proszę pisać lub dzwonić 604-920-952