karol2306

John Deere 2054 - wymiana łożyska koła pasowego wentylatora chłodnicy

Polecane posty

karol2306    7
Napisano (edytowany)

Cześć

Musze wymienić łożysko w kole pasowym od wiatraka chłodnicy. Zdemontowałem podstawę i kołem lecz za chiny nie chce zejść koło. Rozbierał to ktoś??? Jak to rozebrać?

Nie chce na siłę tłuc młotkiem żeby nie uszkodzić. Pozdro

1650392190421.jpg

1650392190412.jpg

Edytowano przez karol2306

karol2306    7

Narazie tylko delikatnie młotkiem. Poszedł WD-40 i tyle. Wole dopytać może ktoś to robił niż na siłe to robić.

Wiadomość z agroFakt.pl

SAUTER    113

Ściągacz albo prasa jak masz i musi pójść,oklepywanie młotkiem nic nie da.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez celeronik
      Dane dotyczące poszczególnych ustawień spisane z instrukcji obsługi JD serii 10xx, ale do innych modeli też pasuje.
      Ustawienia.doc
    • Przez damianus2222
      Witam mam pytanie do użytkowników kombajnów John Deere 1450 /1470 lub innych którzy mieli podobny problem. 
      Mam problem tego typu że, kombajn rano jest czyszczony obsługa codzienna na tip top jadę w pole kosze od 11 do ok 17/18 te 6/7 godzin i zaczyna mi się zapalać kontrolka powietrza dolotowego czyli żółta kontrolka świec żarowych, nad głową zapalają się 2 diody czerwona i żółta, gdy zejdę obrotami na 2 zakres gaśnie ujade kawałek indie znów zapala... Kody błedow to spn 1569, 1078, 1077 a fmi 31. Nie wiem w czym leży przyczyna, dodam że filtr powietrza jest nawet w ciągu dnia czyszczony tak po 5 godzinach . Proszę o pomoc lub rady 
    • Przez WojtekBuawski
      Posiadacze JD 1470 Jaki olej silnikowy i ile wlewacie do silnika tego kombajnu
    • Przez radekastra
      Cześć
      Mam pytanie do użytkowników jd 1065 i pokrewnych. W zeszłym sezonie wymienione komplet uszczelnień i łożysk na wariatorze jazdy, przy czy po wymianie jak i przed łożyska gorące około 60C juz po 10 minutach pracy. I tak cały czas. Dalej na tym samym pasie tylko od strony skrzyni łożysko przy skrzyniu (w miejscu gdzie skrzynia przykrecona jest do ramy) też się grzeje podobnie. Czy to normalne w tym modelu? Dla mnie nie bardzo ale z drugiej strony nowe łozyska i ten sam problem? Jak to wygląda u Was?
    • Przez KamilJurczyk
      Witajcie koledzy,

usilnie poszukuję książki serwisowej / katalogu części do kombajnu John Deere 1177 w wersji elektronicznej. Nie sądziłem, że sprawi mi to taki problem bo nigdzie nie ma jej za darmo do pobrania... Czy ktoś z Was ma i mógłby się podzielić? 

Pytanie dodatkowe: Czy w takiej książce serwisowej / książce napraw (Service / Repair manual) będą podane numery części żeby łatwo je zidentyfikować i poszukać w necie?
      U dystrybutora John Deere zaczynają na mnie krzywo patrzyć bo ciągle pytam o numery a nic nie kupuje

Pozdrowienia.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj