Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Griffin
      Dzień dobry, zacznę od tego, że mam dosyć tego psującego się zabytku jakim jest C-360. Ciągnik w całości wyremontowany i ciągle jakieś awarie. Zrobisz 10 ha orki + 10 ha talerzowania i awaria. 
      Czy Szanowi mogą polecić jakiś ciągnik na 10 ha
    • Przez MafiaPstrągowa
      witam, stoję przed zakupem nowego wałka przekaźnika mocy, i chciałbym się spytać jakie macie opinie o wałkach firmy agtech z sklepu zenox https://www.zenox.pl/product/Walek-przegubowy/679377086022912 oraz jaką długość powinien mieć wałek żeby podpiąć rozsiewacz strumyk "lejek" do c360? do tej pory używałem kos-a, a stary wałek który miałem sprzedałem w tamtym roku z taśmówką. 

• Przez bibon98
      Witam. 
      Kupiłem w tym roku prasę Sipma Z-569/1 do swojego ursusa c360, stojąc przodem do frontu prasy, podpiąłem ją w następujący sposób:
      -skrajnie lewy przewód wpiąłem bezpośrednio (patrząc od tyłu ciągnika) w prawe wejście hydrauliczne 
      - dwa pozostałe wpiąłem w trójnik wkręcony w lewe wejście, sterowany dźwignią, raz na jedno wyjście, raz na drugie
      Problem polega na tym że klapa się podnosi, ale mam wrażenie że nie do końca. Podbierak się opuszcza, ale nie mogę domknąć klapy na zamki. Raz zamknie się jeden zamek z lewej, raz z prawej, czasami żaden. Prasa zachowuje się tak jakby hydraulika działała tylko przy podnoszeniu klapy, a przy opuszczaniu już nie, tylko tak jakby swobodnie opadała bez jednej sekcji. Klapa jest wyczyszczona, a u byłego właściciela wszystko chodziło jak trzeba, tylko przy większym ciągniku(jakimś zetorze). Raczej nie problem hydrauliki, świeżo wymieniona pompa i szybkozłączki, ogólnie ciągnik po wymianach oleju i po gruntownym remoncie. Nie ważne jak ustawię dźwignię na trójniku, i tak  przy pchnięciu  wajchy od hydrauliki w dół, zawsze załączą się podbierak, a zdaje mi się że chyba nie powinien. Ciągnik ma też tura, który jest podpięty do przerobionego dekla pompy hydraulicznej.
      Dodam jeszcze że jestem w temacie kompletnie zielony, nigdy nie miałem nic hydraulicznego podpiętego do ciągnika, koło prasy stałem może z 2 razy w życiu i to w odległości 25m, ale wiem że ten zestaw(c360 + sipma farma II) raczej powinien działać, mimo wszystko takimi zestawami obrabia u mnie pole w okolicy pewno z 8 gospodarzy. Z góry dzięki.
    • Przez Ursus_22
      Witam. Mam problem z podnośnikiem w Ursusie c360, otóż podnośnik podnosi wajchą od kipowania i nieraz trzeba przełączać wajcha od regulacji siłowej bo w zależności od jej położenia podnośnik podnosi do połowy albo nie chce opuścić.
    • Przez TheAgroTV
      Witam mam problem z bębnem hamulcowym w 60 tce otóż założyłem nowe szczęki sprężyny cylinderek bęben stary i nie mogę go wsunąć próbowałem na siłę wepchać ale szczęki się rysują jest na to jakiś sposób ? Da się jakoś cofnąć ten cylinderek?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj