Polecane posty

Witam stoję przed dylematem wyboru kombajnu. Z056 czy mercator . Areał 15ha. 

Jakie wasze opinie o tych 2 kombajnach

wojtal24    888

kazdy dobry zalezy od stanu maszyny w bizonie tanie czesci slabej jakosci szybko i latwo dostepne w claasie troche drozdze ale moze lepsze dluzej wytrzymuja

ZETOR TEAM

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez okar1
      Witam 
      Co sądzicie o kombajnie  fiat agri laverda 3650? Mam zamiar kupić taki kombajn przedtem miałem bizona rekorda.
      Jeśli ktoś posiada taki kombajn fajnie by było jak by napisał coś o nim (wady i zalety) :)
    • Przez Jedrej777
      Witam, chcemy kupić kombajn na 12ha
      Jaki polecacie taki do 4,50 heder i tani w utrzymaniu.
      Chcemy kupić, ponieważ usługodawcy w naszej okolicy to jakiś żart.
    • Przez Sean_Layton
      Witam , chciałbym dowiedzieć się jaki kombajn warto kupić do ok.25-30tys, który ma niewielkie gabaryty , np.heder do max 2,6m szer.

z góry dziękuję za odpowiedzi.
    • Przez 45682123
      Witam, czy poza mocą silnika (model jest taki sam, więc dlaczego zmniejszono moc?) te dwa kombajny się czymś różnią?
      Interesuje mnie zakup Megi, lecz nie wiem którą wybrać i jakie są argumenty za a jakie przeciw
    • Przez Deutz7206PL
      Witam, przymierzam się do zakupu kombajnu i mam na uwadze massey ferguson 845 4,2m heder, hydrostat... I proszę o opinię tego kombajnu i na co uwazac itp
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj