DawidSpec

Rozdzielacz Presko Opinie

Polecane posty

DawidSpec    1
12 minut temu, Grzechooo napisał:

Mam w łuparce do drewna 80l - działa

Ogólnie to polecasz te rozdzielacze.Planuje założyć rozdzielacz 2 sekcyjny z sekcją pływającą do t 25 zamiast oryginalnego.Czy ten rozdzielacz trzyma olej nie przepuszcza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechooo    789

W t25 to każdy będzie lepszy. Nie wiem gdzie presko są produkowane ale ja nie narzekam nic złego się nie dzieje. Dobre są badestnost-bułgarskie albo orval(nie wiem czy dobrze nspisałem)- tureckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidSpec    1
35 minut temu, Grzechooo napisał:

W t25 to każdy będzie lepszy. Nie wiem gdzie presko są produkowane ale ja nie narzekam nic złego się nie dzieje. Dobre są badestnost-bułgarskie albo orval(nie wiem czy dobrze nspisałem)- tureckie.

Presko jak dobrze kojarzę to są nasze Polskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidSpec    1
12 minut temu, pawel86lhr napisał:

Ja mam Bułgara założonego w T25 sprawuje się lepiej jak oryginał. 

A co z ciśnieniem bezpieczeństwa zostawiłeś na 175 bar??

Z Presko nie miałeś do czynienia??Cenę bardzo dobrą mają.

Edytowano przez DawidSpec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel86lhr    34

Nie wiem ile kosztuje ten Presko nie orientuje się w cenach. Za 3 sekcyjny bułgarski na linki z jedną skecja pływającą zapłaciłem nie całe 500 zł w październiku zeszłego roku. Ciśnienie ustawiłem na 150 bar dla t25 styka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidSpec    1

Za 2 sekcyjny z sekcją pływająca kosztuje 200 zł.Manometr wpinałeś do jednej sekcji obojętnie której??

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel86lhr    34

Wpinałem do sekcji z tyłu regulujesz na wszystkie wyjścia więc to nie ma znaczenia gdzie się wepniesz tam gdzie najwygodniej. Właśnie sprawdziłem ceny faktycznie taniej jak bulgarskie kosztują choć są bardzo podobne gdyby nie tabliczka z nazwą to bym stwierdził że to też Bułgar   😀 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel86lhr    34

Wytrzyma sporo mam w mtz od 6 lat dwa bulgary i radzą sobie do tej pory a on ma co dźwigać. A w rusku będą dożywotnio  😀 

Na moje oko one są takie same więc brał bym najtańszy.

Edytowano przez pawel86lhr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubamako66    555

ceny tych rozdzielaczy są dobre aż za dobre na te czasy bo wszytko ostro w góre poszło a one takie tanie coś podejrzane albo firma sie rozwija i na poczatek po kosztach sprzedaje  ale u nich rozdzielacz 1 sekcyjny 111 zł  a na agricoli czyli pewny i dobry sklep taki sam rozdzielacz 1 sekcyjny 240 zł  waryński 340 zł  a na allegro najtańsze od 110 zł i sam już nie wiem co o tym myśleć ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidSpec    1
1 minutę temu, kubamako66 napisał:

ceny tych rozdzielaczy są dobre aż za dobre na te czasy bo wszytko ostro w góre poszło a one takie tanie coś podejrzane albo firma sie rozwija i na poczatek po kosztach sprzedaje  ale u nich rozdzielacz 1 sekcyjny 111 zł  a na agricoli czyli pewny i dobry sklep taki sam rozdzielacz 1 sekcyjny 240 zł  waryński 340 zł  a na allegro najtańsze od 110 zł i sam już nie wiem co o tym myśleć ;) 

Dokładnie cenę naprawdę mają bardzo dobrą.Niestety bywa i tak że się płaci za firmę a jakość wykonania jest taka sama jak zamiennik.Chyba zaryzykuję i kupię od nich ten rozdzielacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubamako66    555
3 minuty temu, DawidSpec napisał:

Dokładnie cenę naprawdę mają bardzo dobrą.Niestety bywa i tak że się płaci za firmę a jakość wykonania jest taka sama jak zamiennik.Chyba zaryzykuję i kupię od nich ten rozdzielacz.

kupuj na wszystkich sekcjach pływających i na każdą sekcje trzeba zakładać dławik regulacyjny bo na wysokich obrotach będzie hydraulika za szybko chodzić ja mam u siebie w t25 pozakładane i wtedy ładnie płynnie wszytko chodzi  ;) 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidSpec    1
3 minuty temu, kubamako66 napisał:

kupuj na wszystkich sekcjach pływających i na każdą sekcje trzeba zakładać dławik regulacyjny bo na wysokich obrotach będzie hydraulika za szybko chodzić ja mam u siebie w t25 pozakładane i wtedy ładnie płynnie wszytko chodzi  ;) 

Mi tylko potrzeba na podnośnik pływającą.Drugą sekcją będzie tylko sterowany rozsiewacz hydrauliczny.Wysłał byś zdjęcie tych dławików??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubamako66    555
Grzechooo    789

Też bym wziął obie pływające bo na zwykłej sekcji przyczepy nie wykiprujesz. Mam tak niestety w c330 nie opuścisz siłownika jednostronnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidSpec    1
1 godzinę temu, Grzechooo napisał:

Też bym wziął obie pływające bo na zwykłej sekcji przyczepy nie wykiprujesz. Mam tak niestety w c330 nie opuścisz siłownika jednostronnego.

Na zwykłej sekcji nie dasz rady opuścić przyczepy??Rozsiewacz też mam hydrauliczny jednostronnego działania to przy zwykłej sekcji też nie będzie chodził??

Jak dobrze kojarzę to z zwykłej sekcji przy siłowniku jednostronnego działania można podłączyć tak że z jednej pozycji dać zasilanie a z drugiej pozycji wpiąć trójnik na przelew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechooo    789

Być może się da coś kombinować z trójnikami, tylko wtedy masz napierniczone przewodów, nypli i trójników które też kosztują, prawdopodobnie nie mniej co ta sekcja pływająca. Jak dasz pływającą to rozdzielacz będzie bardziej uniwersalny bo taką sekcją będziesz poprawnie sterował zarówno siłownikami jednostronnego działania jak i dwustronnego i wszystko będzie ładne i schludne. Ja bym tak teraz zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubamako66    555
5 minut temu, Grzechooo napisał:

Być może się da coś kombinować z trójnikami, tylko wtedy masz napierniczone przewodów, nypli i trójników które też kosztują, prawdopodobnie nie mniej co ta sekcja pływająca. Jak dasz pływającą to rozdzielacz będzie bardziej uniwersalny bo taką sekcją będziesz poprawnie sterował zarówno siłownikami jednostronnego działania jak i dwustronnego i wszystko będzie ładne i schludne. Ja bym tak teraz zrobił

też by teraz robił rozdzielacz na 3 sekcjach pływających bo to jest wygoda tak jak kolega napisał sekcje muszą być pływające żeby swobodnie wszytko działało raz zrobić a dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj