Morela15

Ceny pługów

Polecane posty

Morela15    4
Napisano (edytowany)

Czy ktoś wycenial plugi 4 obrotowe z możliwością dołożenia 5 skiby, hydrauliczne zabezpieczenie. Najbardziej interesują mnie firmy: kuhn, overum, new holland, amazone, lemken, Gregoire-besson

Edytowano przez Morela15

Patryk1222    126

Weź pod uwagę RABE jak kupowałem był zdecydowanie najtańszy a jakościowo bardzo dobry. Gregoire-besson wykupiło rabe. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 

• Przez danex
      Witam

Jeśli macie jakieś cenniki kombajnów zbożowych to wrzucajcie. najbardziej zależy mi nA JD

pozdrawiam
    • Gość
      Przez Gość
      Witam w moim zetorze wystąpił problem ciągnącego sprzęgła, po rozpołowieniu okazało się że stawało łożysko prowadzące wałek w kole zamachowym, wymieniłem owe łożysko, założyłem nowe wyciskowe i nową tarczę, docisk jest nowego typu odleglość oczka od zabieraka wom jak w katalogu 24mm, rozkręciłem docisk sprawdziłem czy nie ma luzu na łapkach, czy nie wysypały się igiełki w łapkach ale jest wszystko ok, po złożeniu i wyregulowaniu sprzęgła dalej jest efekt wyczuwalny że podciąga sprzegło, po wciśnięciu sprzegła i wrzuceniu biegu na pochyłym wyczuwalne jest hamowanie po wyrzuceniu biegu z lekkim oporem ciągnik się stacza, nie wyczuwalne jest natomiast zapach przypalanej tarczy i po puszczaniu pedału sprzęgła dopiero w górnym położeniu pedału ciągnik rusza, skok pedału ustawiony jak w książce już nawet regulując podpieram łożysko i dalej jest to samo, już kabinę podniosłem przodem i zwiększyłem skok pedału sprzęgła usuwając ogranicznik i dalej jest to samo nie ma poprawy, już mi ręce opadają i nie wiem za co się brać, dodam jeszcze że żółw zając działa bez zastrzeżeń natomiast wałek wom po włączeniu wajchą z prawej strony przy kierownicy jak go wyłączam to zwalnia ale dalej się kręci
    • Przez coolman111
      Witam wszystkich forumowiczów . W tym temacie prosiłbym o pisanie postów związanych z cenami nowych ciągników Fendt i Massey Ferguson. Więc jeśli ktoś zna ceny tych maszy to do dzieła . Pozdrawiam!
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj