Skocz do zawartości
prezes893

Regulacja sprzęgła Bizon Z056

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
bizon
prezes893    0

witam

czy ktoś może udzielić wskazówek na temat poprawnej regulacji sprzęgła?? ;) żeby nie było takiego lekkiego szarpnięcia przy wkładaniu biegu. czy może to oznaki zużycia tarcz??

Jeżeli masz delikatne szarpniecie podczas pełnych obrotów to raczej nic takeigo, u mnie zgrzytają podczas obrotów ale to chyba normalne w bizonach ;) bo jakbyś chciał naciągać to pamiętaj aby był troche luz na pedale. Nigdy na sztywno bo spalisz sprzęgło prędzej czy później :D

JakubKaaa    0

Jeżeli np.. podczas ruszania kombajnem rusza ci z kopyta (chodzi o to szarpnięcie) to wina przyspieszacza ponieważ pownien podczas wciśnięcja sprzęgła cofnąć się dwustopniówka i ruszać powoli...Czy jak wrzucasz bieg to ci zgrzyta??? Jeżeli tak to tarcza do wymiany wraz z łożyskiem.. A i jeszcze coś jak masz słabe sprzęgło to go z 1 na wysokich obrotach nie wyrzucisz dlatego że są małe koła ....I jeszcze coś jak będziesz rozbierał sprzęgło to od łapek do tarczy sprzęgłowej ma być 54 mm To tyle

Trochę się napisałem może nie które nie na temat ale wiesz lepiej wiedzieć więcej może się kiedyś ta wiedza przydać

See you !

Wiadomość z agroFakt.pl

Marcian1234    14

odświeżam temat bo nie będę pisał nowego :)

kupiłem nową tarcze sprzegłową do bizona w Agromie i po założeniu wogóle mi nie wysprzegla nawet jak go podciągnę co to może być ???

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się