RU68

ONTRADE Osiedle Akademickie 3/38, 31-866 Kraków

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
RU68    1113

Uwaga pod odpowiedzialnością karną przestrzegam wszystkich przed wpłatami na Mocznik UFF dla firmy ONTRADE w listopadzie zapłaciłem za ponad 500T i do dziś nie wywiązali się z dostaw .Towar jest stary twardy mokry i jest odpadem poprodukcyjnym na reklamacje sprzedający nie reaguje 

Edytowano przez RU68
  • Thanks 2
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PerezStunt    131

Ja wpłaciłem kwotę 40k pln początkiem stycznia, towar miał być w połowie lutego. Koniec lutego napisałem maila o zwrot, za dwa dni kasa na koncie. No ale za 500 ton to juz inne pieniądze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255
43 minuty temu, RU68 napisał:

 w listopadzie zapłaciłem za ponad 500T i do dziś nie wywiązali się z dostaw .

Cokolwiek na potwierdzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
49 minut temu, RU68 napisał:

Uwaga pod odpowiedzialnością karną przestrzegam wszystkich przed wpłatami na Mocznik UFF dla firmy ONTRADE w listopadzie zapłaciłem za ponad 500T i do dziś nie wywiązali się z dostaw .Towar jest stary twardy mokry i jest odpadem poprodukcyjnym na reklamacje sprzedający nie reaguje 

a myslałeś że co to jak nie odpad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacor73    1141
43 minuty temu, RU68 napisał:

Uwaga pod odpowiedzialnością karną przestrzegam wszystkich przed wpłatami na Mocznik UFF dla firmy ONTRADE w listopadzie zapłaciłem za ponad 500T i do dziś nie wywiązali się z dostaw .Towar jest stary twardy mokry i jest odpadem poprodukcyjnym na reklamacje sprzedający nie reaguje 

Eee. a ty nie TY ostatnio pisałeś o tych super zyskownych interesach?  Wezwania przedsądowe nic nie pomagają? Może warto wynająć jakąś kancelarię prawną to może coś Ci oddadzą

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RU68    1113

Nie chodzi o oddanie a o realizację 

41 minut temu, witejus napisał:

A taki piękny był...duński🤣

Nic tak nie cieszy bambra jak wtopa drugiego -i nic tak nie smuci jak sukces!!!

35 minut temu, daron64 napisał:

Cokolwiek na potwierdzenie?

A po co ci potwierdzenie - to dla prokuratora  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8521
1 minutę temu, RU68 napisał:

Nic tak nie cieszy bambra jak wtopa drugiego

Jest mi to obojętne,twoja wtopa czy sukces,tylko bez zastanowienia  z euforią przechwalałeś się jaki to ,,biznes" zrobisz na tym odpadzie ,mimo że od początku wątpiłem w to coś ,nie chwal dnia przed zachodem słońca ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RU68    1113

Nie jest ci obojętne bo cię to cieszy ale ja mam odwagę i odpowiedzialność ostrzec innych a ty z zarogu się cieszysz  A końcowo  na szczęście nie ty w sądzie wydasz wyrok -niech ci się wiedzie i rośnie jak najlepiej a każdy dzień przynosi taką radość  (stać mnie )

19 minut temu, jacor73 napisał:

Eee. a ty nie TY ostatnio pisałeś o tych super zyskownych interesach?  Wezwania przedsądowe nic nie pomagają? Może warto wynająć jakąś kancelarię prawną to może coś Ci oddadzą

Oczywiście co któryś nie wypala ja to biorę pod uwagę a liczy się efekt końcowy spokojnie dam znać na razie proponuję w tych ponurych czasach trochę się ponabijać póki jest z czego i kogo trochę zadowolenia nikomu nie zaszkodzi

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8521

Śmieszy mnie twoja głupota, rozgłaszasz wszem i wobec sukces gdy jeszcze nawet tego czegoś na placu u siebie nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacor73    1141

czegoś tu nie rozumiem. Tydzień temu pisałeś, że kupiłeś UFF za prawie milion i zrobiło się z tego 3 miliony, teraz piszesz, że zapłaciłeś za 500 ton i nie wywiązali się z umowy. To gdzie jest w końcu prawda

Dnia 25.03.2022 o 22:14, RU68 napisał:

I tu cię boli "  bo uważa się za bogacza."to że są tacy co nie boją się ryzykować i dzięki temu potrafią generować zysk to twoim zdaniem przestępstwo .Kolego tak zarobiłem już miliony i też miliony straciłem ale jakieś  miliony zostały .I nie boję się w coś zainwestować w coś co  niesie nadzieję dochodu a nie pewność dochodu -Kupiłem uff za prawie milion i zrobiło się z tego na dziś razy 3 każdy mógł ( w instalację poszło raptem kilkadziesiąt tyś ) i co twoim zdaniem to przestępstwo 

A jak brak argumentów to idą buraki, chłystki 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255
6 minut temu, RU68 napisał:

 

A po co ci potwierdzenie - to dla prokuratora  

Obrzucanie jakiejś firmy na forum błotem bez czegoklwiek na potwierdzenie swoich słów jest tylko obrzucaniem kogoś błotem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8521
2 minuty temu, jacor73 napisał:

To gdzie jest w końcu prawda

Prawda jest taka że to bajkopisarz

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RU68    1113
11 minut temu, jacor73 napisał:

czegoś tu nie rozumiem. Tydzień temu pisałeś, że kupiłeś UFF za prawie milion i zrobiło się z tego 3 miliony, teraz piszesz, że zapłaciłeś za 500 ton i nie wywiązali się z umowy. To gdzie jest w końcu prawda

 

No pomnóż sobie czy nie wyjdzie 500 x  xxx plus VAT wtedy jeszcze a że dowieźli część a teraz im odpierdala bo napisałem reklamację (Gdzie pisałem 3 mil) zejdż na ziemię  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8521

Onegdaj pisałeś że zarobiłeś miliony i straciłeś miliony tylko albo zapomniałeś albo przez grzeczność nie dodałeś że chodziło o te stare miliony.Bo jak zarabiałeś te nowe miliony jak na tym uffie to już widzę te miliony.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RU68    1113
12 minut temu, daron64 napisał:

Obrzucanie jakiejś firmy na forum błotem bez czegoklwiek na potwierdzenie swoich słów jest tylko obrzucaniem kogoś błotem. 

Ja tylko ostrzegam innych żeby nie wtopili a niech robią co chcą Ja jak płaciłem nie wiedziałem że to banda  - łącznie z Duńczykami ci są tak zadowoleni że pozbędą się problemu .A z tego jeszcze będą jaja- a uważasz że bez podstaw ktoś napisze takie coś ? przecież namierzą cię w kilka minut i masz sprawę o rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji -powodzenia

Mylisz pojęcia i tematy a najważniejsze że zostaje na końcu  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacor73    1141
10 minut temu, RU68 napisał:

No pomnóż sobie czy nie wyjdzie 500 x  xxx plus VAT wtedy jeszcze a że dowieźli część a teraz im odpierdala bo napisałem reklamację (Gdzie pisałem 3 mil) zejdż na ziemię  

Dnia 25.03.2022 o 22:14, RU68 napisał:

 -Kupiłem uff za prawie milion i zrobiło się z tego na dziś razy 3 każdy mógł

 

 

Milion x 3 to ile wg Ciebie? To Ty raczej zejdź na ziemię.Tydzień temu traktowałeś wszystkich jako głupszych od siebie, a robisz milionowe interesy z firmą o kapitale zakładowym 10 000 PLN z podstawową działalnością: Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne (5610A). Nie dziwię się, że tak to się skończyło. Ale podobno do odważnych świat należy.

Edytowano przez jacor73
  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RU68    1113
23 minuty temu, witejus napisał:

Śmieszy mnie twoja głupota, rozgłaszasz wszem i wobec sukces gdy jeszcze nawet tego czegoś na placu u siebie nie masz

Nie mam wszystkiego i gnoje chcą podnosić cenę albo wozić syf ale te numery nie ze mną 

2 minuty temu, jacor73 napisał:

 

Milion x 3 to ile wg Ciebie? To Ty raczej zejdź na ziemię.Tydzień temu traktowałeś wszystkich jako głupszych od siebie, a robisz milionowe interesy z firmą o kapitale zakładowym 10 000 PLN z podstawową działalnością: Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne (5610A). Nie dziwię się, że tak to się skończyło. Ale podobno do odważnych świat należy.

Nie doczytałeś wyceń wartość azotu jest więcej niż X 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8521

Zobaczyli że złowili ... na haczyk to trzeba go ogolić na maksa.Byłeś pod tym adresem w Krakowie?nie zdziwiłbym się gdyby okazało się ze tam burdel się mieści pod tym adresem.

Edytowano przez witejus
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacor73    1141
6 minut temu, RU68 napisał:

Nie mam wszystkiego i gnoje chcą podnosić cenę albo wozić syf ale te numery nie ze mną 

Nie doczytałeś wyceń wartość azotu jest więcej niż X 3

Dla Ciebie pewnie tak, dla większości niestety nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573

Ja to tam pryszcz że tak powiem przy tym całym biznesie niektórych ale potwietdzam cwaniactwo tej że firmy kaskę przytulają szybko i chętnie towar o dziwo dostałem szybko ale oddać nadplatę to zapomnij żeby z siebie oddali trzeba użyć odpowiednich argumentów. Ogólnie nie polecam zanosi złodziejstwem i nieuczciwością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573

Ja tam pisałem a niewygodne wyrażenia zostały usunięte, po mnie też widzę nie koniecznie szczęśliwych nabwców

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2995
1 godzinę temu, witejus napisał:

Jest mi to obojętne,twoja wtopa czy sukces,tylko bez zastanowienia  z euforią przechwalałeś się jaki to ,,biznes" zrobisz na tym odpadzie ,mimo że od początku wątpiłem w to coś ,nie chwal dnia przed zachodem słońca ...

No mam te same zdanie.... Nie żebym się cieszył ale mam gdzieś jak ktoś udaje nie wiadomo kogo na forum i opowiada o sukcesie i zarobku którego nie ma. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg1985    496
2 godziny temu, RU68 napisał:

Uwaga pod odpowiedzialnością karną przestrzegam wszystkich przed wpłatami na Mocznik UFF dla firmy ONTRADE w listopadzie zapłaciłem za ponad 500T i do dziś nie wywiązali się z dostaw .Towar jest stary twardy mokry i jest odpadem poprodukcyjnym na reklamacje sprzedający nie reaguje 

A miał być taki ładny Amerykański 😉

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj