Dziedzio92

Nowości ze świata - NH T8 ,T9

Polecane posty

Gość   
Gość

Nh nawet mi się podobają claasy też ale JD spazkudził najładniejszego z jeleni moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6
Gość   
Gość

Pojawiło się około 30 nowych filmików i na jednym z nich widać że T8 nie ma CVT B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

Nowy Axion 900

Silnik FTP Cursor 9 z technologią Ad-Blue 380 kuni

Przekładnia CVT ZF Eccom 3.5

7121082_661_1282745957942-Claas_Axion_900_360.jpg7121528_661_1282745966789-Claas_Axion_900_360_motorkap.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej24871    12

Fendt 939


O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o JD to, każdy normalny człowiek powie, że coś tam jest nie tak. Mi się wydaje, że tylko na testy uliczne zakładają zamaskowanie.

 

Axion 900 w tej formie mi się nie podoba, ale Claas też go na pewno ,,zamaskował'( tak jak xeriona 5000 i poprzedniego axiona), przecież z wyglądu to on się plasuje pomiędzy Arionem a Axionem 800. Podobny do Lindnera http://www.lindner-traktoren.at/index.php?SID=a1755d9fce85c2fe2c6643715957f564&l=de&flash=undefined&nID=x443517b19c0517.05085265&matchCode=produkte.

 

Mam tylko nadzieję, że NH T8 wygląda lepiej na żywo, tak samo jak Katana. Przednie koła w przystawce, a tylnie pod kabiną :D ale z samego konceptu niezła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Powprowadzają różnych modeli i serii, a potem będzie problem z częściami. :P Jakoś u innych firm nie widać, tak szybkich zmian itp. New Holland wprowadza nowe modele w krótkich odstępach czasu, tak, że zanim rolnicy zdążą nabić jakieś słuszne przebiegu mówiące o jakiś wadach, niedociągnięciach pojawią się następca. Kierując się prawami rynku wchodzi nowsze, to starsze traci na wartości. :D Jak dla mnie, to ciągnik nie musi być jakiś znacząco ładny, bo od piękności mocy mu nie przybędzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tractor of the Year wygrywa ten kto da wiecej w łapę...tu nie ma żadnego obiektywnego oceniania, tak samo się ma sytuacja na AgroShow - Pronar - zwyciesca plebiscytu - ,,najlepszy ciagnik wystawy'' :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszCh    0

Już są ciągniki na prąd, który generowany jest w ogniwie wodorowym. Ciągnik taki New Holland pokazał 2 lata temu jako prototyp nazwa robocza NH2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej24871    12

@ dareknhvw22 nie obraź się ale Twoje zdanie zabrzmiało jak: " Operacja się udała ale pacjent zmarł" czy jakoś tak , a moim zdaniem T8 = brzydactwo T9 = fajny :D,


O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Andrzej24871 jego zdanie bardziej brzmiało jak ,,Operacja się udała, ale pacjent nie wróci do pełni zdrowia, jak ten operowany wcześniej".

 

I ja powtórzę zdanie że T8 nie jest zły, ale i tak stara seria była ładniejsza. Jak dla mnie to wszystkie maszyny pokazane w tym temacie (oprócz T9) są z wyglądu o krok za daleko, jak dla mnie. Może na żywo jest lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej24871    12

heh 0:32 spójrzcie pod ciągnik , albo to jakaś plama na asfalcie albo fendt ma wyciek heh


O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

i zdaje sie gadaja z ciagnikiem ;) .

tzn. same ustalaja predkosc, aby zwiekszyc wydajnosc pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pawelkx
      Witam, w New Hollandzie 7740 zaczęła mi się zapalać kontrolka i nie wiem od czego jest. Zapala się jak przy wysokich obrotach. Np. przy 1600 się zaświeci to gdy odpuszczę gaz a obroty się zmniejszają lampka gaśnie.
       

    • Przez mario989
      Mam problem z wyświetlaczem w New Holandzie tvt 155. Nie wyświetlają się żadne kontrolki w liczniku, oprócz tej od ładownia. Ciągnik normalnie odpala 
    • Przez adam1968z
      Witam pacjent to nh 8260. Wymienione przewody paliwowe ,nowy wskaznik poziomu paliwa ,płukany zbiornik a nadal się zapowietrza dzieje się tak podczas cięższych prac np orka, talerzowanie. co może dolegać.
    • Przez LubelskiRolnik
      Witam wczoraj wyskoczył mi taki o to błąd co to oznacza?
      20210418_183517.mp4
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj